... můžete zaplatit stravenkami ... ?

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Ok9 (autor tématu) 11 před 8 roky

V profilu jedné z inzerentek je uvedeno: Některé věci co zde budu publikovat nebudou zdarma, ale například vymenou za nějakou drobnost, můžete zaplatit i stravenkami.... docela mě to zaskočilo...

I Love Holo 9 před 8 roky

Uf nejsem jediná...plus ještě když jsem viděla co slečna nabízí. Kolikpak si asi řekla za 15 tabletek sacharínu .

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Tak hned nahlásit a sbohem...Jednou je to Vše za odvoz a tak to má být. Od toho tady ta možnost nahlášení inzerátu je.

BioNellynka 1 před 8 roky

Tak někteří lidé jsou ochotni věc dát v podstatě zadarmo, ale mají s tím nějakou práci. Myslím, že nějaká odměna je při nemalé věci na místě.

I Love Holo 9 před 8 roky

Ono to není v inzerátu...slečna to má v popisu své osoby. A Neli ano, dávám vždy nějakou drobnost, ale když si o něco lidé vyloženě řeknou nechci jim dát nic.

Akela 588 před 8 roky

Pokud jdete sem a jdete s úmyslem dát věc zadarmo, musíte si také uvědomit, že vám to zabere čas a bude to nemalá práce.S tím sem přicházíte a s plným vědomím to dáváte zadarmo. Takže nemůžete chtít odměnu. Pokud to chcete za odměnu tak sem prostě nechoďte. Navštivte jiné portály kde si to můžete vyžadovat a nebo to prodejte na bazar.Také jsem dostala dost pozorností a sama také dala,ale je to na zvážení každého kdo něco chce. Rozhodně to není tímto podmíněno. Někdo si vezme drahou věc a nic, někdo přijde desetkrát a vždy něco přinese. Někdo bere vše a vůbec ho netrápí to že by měl něco darovat. Je to o lidech,ale nesmí si to někdo vyžadovat.

Dana Dostálová 40 před 8 roky

Taky jsem na to narazila a docela mě to zaskočilo. Chtěla jsem jednu nabídku ale rozmyslela jsem si to, aby si pak paní řekla o dvě stravenky...pokud je to možné, něco malého vždycky přinesu ale rozvnou si říct o peníze nebo o stravenky :-/ Nevím, nevím...za mě

Akela 588 před 8 roky

Nějak se to tady začíná rozmáhat, měli by s tím něco udělat.

Ema Hrda 43 před 8 roky

Ano plně souhlasím také by mě nenapadlo přijet si pro věc co zde někoho daruje bez dárku bylo by mi to opravdu velmi trapné neb vím že byt jen s podáním inzerce měl nabízející práci a hlavně je to o lidské soudnoosti neuměla bych si jen tak něco vzít a někdy jen koukám jak zde lié odepisují-bez pozdravení bez jména pouze mám zájem a konec je to jak píši v lidech

Lucie 28 před 8 roky

Nejraději mám odpovědí bez pozdravu atd hlavně tip :,, Mám zájem a tel .č." Přeci když to dávám, tak nebudu ještě utrácet kredit a když jim pošlu svůj tel, ani nejsou schopni dát o sobě vědět . ani na email .

Zuzana Taucová 7 před 8 roky

Já když si pro něco jedu, také vemu nějakou drobnost, ale vůbec to nepovažuju za pravidlo. Když za odvoz, tak za odvoz. A když si lidi jezdí ke mně, zatím nikdo nic nepřinesl a vůbec mě to nepohoršuje, jak říkám, když za odvoz, tak za odvoz Kdybych něco chtěla, byť pár korun, dám to na aukro, sbazar, bazos nebo vímjá.
Jednou jsem volala na inzerát zde a pán: neurazilo by vás koupit nám za to 4 nanuky v kelímku? Nešlo o moc drahou věc a z principu...urazilo Když za odvoz, tak za odvoz. Pár minut tomu člověk věnuje, ale lepší, než to hodit na smeťák, když to ještě může posloužit. A o tom to - z mého pohledu - je!