gazalek@seznam.cz

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Prosim mate nekdo zkusenost s touto uzivatelkou.Nejsem totiz zvykla ze kdyz odeslu penize ba postovne ze se mi darujici neozve zpet mejlem ze desila balik nebo ze dosli nebo nedosli penize..Uz jsem zde o penize prisla tak at vim na cem jsem...dekuji

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

107-8550190247/0100

milena 17 před 8 roky

To už tu jednou bylo -takže dvakrát měř a jednou řež !!!
Doporučuji přečíst si hodnocení dotčené uživatelky a též celou minulou kauzu a příště se neukvapovat.Zajímalo by mne spíš,zda se minule dámy omluvily -pokud ano,tak ne veřejně.

Klára Míčková 35 před 8 roky

Vidíte, já si nesjela až na konec debaty. Tudíž pokud jsem nabízející gazalek ukřivdila, omlouvám se velice

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Myslim ze neukrivdil ji nikdo..semnou nikdo nekomunikuje a starou diskzsi sem nasla pozde...

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Za co by se meli damy omlouvat

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Nyni mi dosel mejl ze balicek odesle..omluvim se az balicek dojde.. A za druhe by se mela i pani omluvit teda slecna ze nereaguje na mejli a neodesila hned...pak mame pravo si myslet ze sme okradeni...

milena 17 před 8 roky

No comment

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Stale nic neprislo

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Joo tak poslete cislo balicku kdyz ste poslala..M nic nedoslo zahada co.Nejsem dnesni objednavam uz celkem dlouho muzu rict roky .Tak ze cislo balicku ..

Jana Molnárová 3 před 8 roky

Jana Molnárová 3 před 8 roky

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

nic

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

a proč bych měla posílat cislo uctu přislo vam postovné ne?

Miroslav Nejedlý 3 před 8 roky

ale prosím Vás, jak se dá po takové době pamatovat číslo balíku Lístek se přece hned vyhodí, pojištěný to nebylo a reklamace se řešit nebude

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Jo no proto ma poslat email ze poslala a napsat tam to cislo.A kdybY byla svedomita jako ostatni od ktery h odebiram z jinych stranek tak to ma skovany do prebrani.Vzdy to tak fungovalo a ona tak dela ze me blbce.Zajimalo by me kdo ma doma tuniku a driny za me postovne 95kc.Udavte se temi penezi ..A uz staci nebo budu sprosta..

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Do dnes nic...