Neutrální hodnocení

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Za co se dává neutrální hodnocení? Samozřejmě,že chápu význam tohoto slova,ale může mě někdo třeba říct něco navíc? Teď jsem tu viděla darujícího, který každému obdarovanému dal neutrální hodnocení. Což mě zarazilo. Já sama jsem jedno takové dostala a marně si hlavu lámu proč. Domluva rychlá skvělá, přijela jsem přesně na čas. Popovídaly jsme si, zasmály se a já dostala jednu věc ze tří, které byly nabízeny. Darující jsem dala čokoládu a v pohodě jsme se rozešly. Tak nevím možná jsem byla hodnocena podle vizáže, či účesu

Marcela Molnárová 8 před 8 roky

Ivana B. 57 před 8 roky

Zdeno nevim, ja dnes dostala od grymu neutral za veci, ktere si ode mne odnesli nekdy pred mesicem.. pritom minuly tyden vubec nedosli, neomluvili se, dnes maji prijit, ale zatim tu nebyli, maji jeste 20 minut..takze ten neutral asi podle nahody, je mi to celkem jedno, ale nechapu to..

Akela (autor tématu) 588 před 8 roky

Ivana B. 57 před 8 roky

Taj uz vim, proc jsem dostala ten neutral..) pani Grymova tu byla / pozdeji, ale dorazila/. Asi pred mesicem nebo dele jsme jim mela dat polivky, ktere dnes bez udani duvodu, bez komentare ,ohodnotila neutralem a to z toho duvodu, ze jsme ji je nedala.. opravdu jsem polevky nasla, nedalla jsme ji je.. ovsem : dala jsem jim tehdy vic veci, nez jsem nabizela tady na serveru, chybicka se vloudila,jsem ve vyklizeni bytu, to se proste stane.. a hlavne, mezitim u mne nekolikrat byli, ovsem slovo nerekli..takze vysvetleni tu je, ovsem mne to hlava nebere.. jeste si ma prijit pro zbytek matraci , polevky samozrejme dostane, snad ji budou chutnat, iv