Velké množství věcí generuje chyby v předávání

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Vážení "moji" zájemci , chtěla bych vám všem poděkovat za to, že si ode mne berete věci a není tedy nutné je vyhazovat, zároveň bych vám ale chtěla oznámit, že vzhledem k velkému množství věcí, které nabízím, dochází z mé strany k chybám při předávání, neboť jen velmi těžko sleduji dohovory (přijde mi najednou i 70 emailů), také mi to zabírá obrovské množství času, takže jsem se rozhodla, že změním systém darování. V okamžiku, kdy budu mít větší množství věcí k darování, tak je najednou nafotím a "vyhlásím" předávací den, kdy si budete moct věci přijet probrat a vybrat si podle sebe, co se vám hodí. Moc vám děkuji za pochopení

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Kdyžtak mi prosím napište vaše návrhy, jak to pojmout. Třeba zdali fotit po nějakých tematických oblastech, nebo o co je největší zájem. Díky.

Eva* 171 před 8 roky

Měla jsem stejný problém. Řeším to tak, že v jeden moment mám max. deset inzerátů. Až věci předám, dám teprve inzeráty další.

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

Bud si nastavit maximum inzerátu které než se předají tak budou k mání a nebo nafotit na jedno brdo například nefotit každou knihu zvlášt ale rozložit je na fotky které tam jdou vložit aby bylo vidět aspon trochu obrázek nebo na sebe do komínku aby byl vidět hřbet a dát to do jednoho inzerátu se seznamem a postupně promazávat ze seznamu a stejně vést i jiné inzeráty (oblečení , sošky , kuchynské věci atd....) Aspon dle mého to je lepší a přehlednějši pro nabízejícího a to je nejdůležitější

trpaslycek (autor tématu) 72 před 8 roky

Díky, ale i tak je to o tom vést si jakýsi seznam o tom, kdo chce a jakým způsobem Už nemám tolik času, co dřív a začínám chápat nabízející, kteří neodpovídají na emaily

Admin Petr 247 před 8 roky

Přátelé, kamarádi, ode dneška můžete u svých inzerátů v rezervacích vybrat jednoho ze zájemců tak, abyste vždy u každého inzerátu na první dobrou viděli, kdo ho má zamluven. Tuto informaci vidíte pouze vy. Pokud si toho potřebujete poznamenat víc, jako bonus jsme přidali možnost si ke každému inzerátu pro sebe připsat vlastní poznámku. Co vy na to?

Akela 588 před 8 roky

Baruš 27 před 8 roky

Super, díky