Odpověd zájemci

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Nevim proč ale myslím si že je slušné alespon odpovědět zájemci že je věc zadaná aby nemusel čekat nez se objeví že je v rezervaci ..podle mě je věc volná když není v rezervaci.

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

To máte pravdu . Kolikrát taky na něco napíšu co se mi líbí a čekám a čekám a pak zjistím , že nabízená věc už je v čudu. Nikoho nezabije odpovědět. Ale kolikrát mě uchvátí odpovědi ve stylu beru , mám zájem , chci. Copak je složité napsat Dobrý den, mám o nabízenou věc zájem? čím víc věcí nabízím tím je to horší a už i přemýšlím radši nad tím to vyhodit a nebo ani takovýmhle lidem neodepisovat když neumí ani slušně napsat.

Akela 587 před 8 roky

To je pravda napsat slušně, že o věc má člověk zájem, podepsat se a poděkovat,to by se mělo.

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

No kdybych byla jedna z tech ci neoprosi a nepodekuji atd .ale ja jak blbec u jednoho a toho sameho cloveka u kazde veci dobry den mela bych zajem prosim o .... dekuji a kdyz inzeruje vic veci tak u kazde to same nebo tez bych mela zajem dekuji...

Marcela Dubova 6 před 8 roky

Pani Zvanovcova, omlouvam se, ze pisu pres tuto diskuzi. Ja jen, ze si vase jmeno pamatuji z diskuze na tema Monika Enzmannova a jeji kradez. Nejak tu diskuzi nemuzu najit. Neporadite mi kde je a nebo aspon to zneni toho mailu, ktery byl vytvoren pro ucel komunikace? Dekuji moc, M. Dubova

Eva 165 před 8 roky

Občas se sejde zájemců o darovanou věc neskutečně mnoho v neuvěřitelně krátkém čase. Není pak v silách inzerujícího, aby všem postupně odpovídal. Dost na tom, že někteří jsou natolik zodpovědní a skutečně si vše přečtou a snaží se vybrat toho, komu věc nejvíc pomůže či udělá největší radost.

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Ted jsem inzerovala sedacku v pondeli a opravdu bylo mraky zajemcu jak na emailu tak volali ale i pres to kdyz si zajemce uz jel pro sedacku tak sem odpovidala na vsechny emaily a to jich bylo tolik ze manzel rika honem to smaz nebo rezervuj nebo to se neda ale odpovedet je slusnost

Ejmi 12 před 8 roky

Však ta sedačka byla fakt nádherná, škoda, že jsem to nestihla.

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

Jo byla tady ,přivezl ji manzel domu a prijel vytocenej ze je krasna ale kam ji jako chci dat.Na fotce velika nevypadala a zabrala cely obyvak tak sem ji obratem dala zpet sem..a opravdu narez..

Marian 1 před 8 roky

Čte prosím tyto diskuze správce portálu ?
Dotaz ohledne označení "zadané" je totiž oprávněn v případě, že se jedná o podarování. Co to tady sleduji, je zde ale opravdu hodně nabídek, které mají spíš charakter poptávky po službě a to konkrétně poptávky po vyklizení. V tomto případě jde zadavateli spíš o to, aby se co nejrychleji zbavil nabízených věcí. Proto mu nezáleží kdo si ty věci veme, ale aby si je někdo vzal co možná nejrychleji. Tady by bylo označování jako "zadané" opravdu kontraproduktivní. Spíš by se hodilo přidat volbu "kdo si dřiv přijde, ten si veme".

Akela 587 před 8 roky

vezme

Olinka Humpoláková (autor tématu) 35 před 8 roky

řeč je nabidce jedne veci..