Nezodpovědnost

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Vložíte inzerát. Hafo lidí se Vám ozve s tím, že mají zájem a pomalu už si nazouvají boty, že pro věc vyrazí, aniž byste byli domluveni. Mají o věc obrovský zájem a nutně ji potřebují. Když se vzápětí chcete domluvit na předání....už nereagují. Co je tohle za přístup? A bohužel je to pokaždé, když něco inzeruji.

Lydia Abaffyova 2 před 8 roky

joooj tak to mne mrzi, ja zatím inzeruji jenom drobnosti a vždy mi pro tu věc někdo dorazil... mne spis rozciluje, i když napisu veskere podrobnosti k dane věci i rozmery, cas do kdy vyzvednout a kde presne,, tak to snad nikdo ani necte, a rovnake dotazy chodi do emailu, tak nevim kde delam chybu nicmene na to uz ani nereaguji... a odepisu jenom tomu, kdo si tech par radku u inzeratu alespoň precte

Denisa Najmanová 6 před 8 roky

Olgo, mam stejný problém. Nebo to furt odkládají a odkládají, ze ten dalsi pak už nemá zajem

Adéla Košťáková 13 před 8 roky

a nebo Vám dárce napíše,Vy seženete odvoz všechno a on už se Vám neozve i to se mi tu stalo ,nebo čekáte na odpověď týden a pak se diví lidi,že už zájem nemáte.Také jsem dostala podle profilu odšťavňovač,který mi paní na poslední chvíli napsala,že nejde,takže jsem nic nedostala. Takže já jsem jen zklamaná

Lukáš Látal 2 před 8 roky

Odšťavňovač se dá opravit