Lidičky, vracejte taky :)

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Adam Motvička (autor tématu) 0 před 8 roky

V posledních dnech tu přenechávám spousty věcí. Na každou se mi ozývají mraky lidí. Jsou tací, kteří dokonce odpoví na všechny mé inzeráty, a když se podívám na jejich profil, mají 100 přijatých předmětů a 0 darovaných. Vracejte taky něco komunitě. Takhle nebude vesmír v rovnováze .

Po několika předaných předmětech jsem si udělal automatický odpovídač na emaily, ve kterém se rovnou píše rozpis dvou různých odběrových míst v Praze na následující týden. Zdůrazňuji tam, že rezervuji jen den předem a chci aby se mi den předem člověk ozval kdy dorazí. Stejně mi na to lidi napíšou, že to chtějí na dobírku...

Linda Kubíková 6 před 8 roky

ono je to někdy také jinak.bydlím mimo Prahu, tak trošku na konci světa, do Prahy jezdím busem, cestovné stojí 50,-, takže nejde vše přivést a ne všichni jsou ochotni si jezdit. Věci po mém dítěti dávám mamince 5ti dětí, poslední jsou nečekaně dvojčata, vybavení nemohu dát, protože se zatím zařizuji, ale rozhodně nejsem lakomá, věci vždy najdou ještě uplatnění. slušné chování považuji za samozřejmost.

Lukáš Václav Effenbe 29 před 8 roky

Adame takovéto lidi rovnou ignoruji... zastávám přesně tvůj názor, vesmír musí být v rovnováze... ten kdo dává,má právo brát.. když se mi ozve někdo, kdo jen bere, má smůlu..

Parkes 57 před 8 roky

Adame, Lukáši - souhlas. Tohle je snad to hlavní vodítko při výběru, komu věc předat. Nikdo není tak chudý, aby nemohl dát aspoň maličkost. Nehledě na to, že za odměnu poznáte spoustu zajímavých lidí.
Trochu mě mrzí menší zapojení lidí mimo Prahu a Brno. Ale to chce asi čas.
Říkejte o nás kamarádům atd.
Věci si zaslouží druhý život.

Adéla Košťáková 13 před 8 roky

souhlasím

Vendula Kopi 28 před 8 roky

také se dívám po inzerátech co lidé hledají, když mám ozvu se jim, pak ale nedávají hodnocení

Linda Kubíková 6 před 8 roky

ted jsem se potkala s úžasnou věcí : paní si jela pro darované věci a zaroven zjistila, že paní také poptává na inzerát.dohodly se.přijde mi to fakt úžasný. já jenom koukám, kdo co potřebuje, ale pak si stejně nechce přijet. takhle je to fajn. dvě věci jednou ranou.

alicam 1 před 8 roky

Ja som najskor našla druhú stránku, podobnú a veci čo som mala navyše som udala tam, tak tu to vyzerá akoby som nič nedarovala.. Ale viem ako funguje vesmír

blanka šimková 3 před 8 roky

Když reaguji na poptávku a obdarovaná nenapsala hodnocení, tak se prostě neukáže, že jsem také darovala

Parkes 57 před 8 roky

Blanka: Ukáže se to ve vašem profilu, když kliknete na Darovala. Hodnocení je kolonka vedle.

blanka šimková 3 před 8 roky

Parkes: To je to, není, reagovala jsem na prosbu o kočárek a nikde nic. Inzerát deaktivovaný. Takže pokud by si pak někdo řekl....hele, ta moc nedává, tak tu nevyberu...tak to je neobjektivní. Já jen, že se lidi podle toho řídí No a darování všeho možného mimo vidět není samozřejmě není....to ani nejde

Linda Peroutkova 5 před 8 roky

Dobrý večer.Můžu se prosím optat jak to chodí,když jsem darovala lodičky jestli mám dát deaktivovat,nemohu najít,jako,že jsem darovala,ráda bych smazala už konečně inzerat na tyto botky.Děkuji předem za radu

Linda Peroutkova 5 před 8 roky

už jsem to zjistila,nezlobte se