rozkoukávám se a nevím, jak to tady chodí

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 5 před 8 roky

Mám z toho tady trochu zmatek, jediné co jsem pochopila je, že věci se zde neprodávají ale dávají za odvoz. Chci pár věcí darovat, ale nevím, jestli je musím dát prvnímu, kdo napíše, protože je nějaký pořadník, a když to neudělám, tak budu mít špatné hodnocení. A když ten první co se ozval nepřijde tak má získat ode mně špatné doporučení? Já jsem třeba psala jako první zájemce o věc,a zjistila, že za chvíli napsali další na věc je rezervace a mně se nikdo neozval. Pak čtu, že mě inzerent může hodnotit a v tom bych potřebovala poradit - udělala jsem něco špatně, když jsem odpověděla jako první a nikdo se mi neozval? A co když zjistím, že inzerent bydlí daleko ode mně a chce předávat jen třeba večer, když je tma a to už se bojím chodit ven, tak já tam musím přijít ? v jedné diskusi jsem četla, že jednu paní někdo hodnotil špatně, že jí napsal místo a čas kam paní musí přijít a ta paní to neakceptovala.....a dostala špatnou recenzi. Bojím se odpovídat na inzeráty, abych pak nemusela jet někam daleko abych dostála závaznou rezervaci.

Baruš 27 před 8 roky

Všechno je to jenom o domluvě a o lidech Já jsem zatím neměla s nikým problém, jednou se mi také stalo, že jsem si věc nemohla vyzvednout jelikož to bylo daleko a jen v době kdy jsem v práci a nebyl problém - slušně jsem napsala, že to bohužel neni v mých možnostech se tam dostavit a věc se nabídla dalšímu Jinak co se týče pořadí, tak by se mělo asi ze slušnosti dodržovat, ale pokavad mi první člověk napíše ,,zájem,, bez ničeho dalšího a hned potom mi někdo napíše hezkou zprávu tak si samozřejmě vyberu toho kdo má slušné jednání Prostě pokud jsou lidi rozumný tak se vždycky nějak domluví