označení "nového majitele"

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 8 roky

Chybí mi možnost označit a hodnotit zájemce, který poptával víc věcí, ale odepsal jen na jeden inzerát, kde mi vypsal, o co dalšího má ještě zájem, a pak když si věci převezme, mažu inzeráty, ale není tam možnost výběru, že věc převzal uživatel těchto stránek, protože si na ten inzerát neklikl, takže to vypadá, že ty věci "vyhazuju", i když ve skutečnosti je předávám, jen se mi nechce inzeráty odrezervovávat, a říkat nebo psát každému, aby si všechno dodatečně zaklikl, s tím mám pak práci, tak raději inzerát vymažu jako že si věc nevzal nikdo...

Admin Petr 247 před 8 roky

Moniko, toto zatím skutečně nejde. Založil jsem pro to návrh na zlepšení a podle hlasování ostatních uživatelů tomu přiřadíme prioritu. Zatím to tak často nezaznívá, ale budeme to sledovat a snad se na to zanedlouho taky dostane Odkaz na návrh viz http://feedback.userreport.com/4500e547-4b18-4043-897b-b12b86d993b3/#idea/66887

Monika Fišerová 2 před 8 roky

Mohu poprosit o radu, jak označit uživatele, kterému jsem předala zboží? Když kliknu na seznam zájemců tak tam mám jen kolonku negativní hodnocení a otevřít profil. Prosím poraďte. Děkuji

David Drdek 66 před 8 roky

Ano je to jednoduché a jste blízko Místo na seznam zájemců kliknete na deaktivovat - zde již vyberete nového majitele

Seznam zájemců slouží pouze pro přehled a udělení negativního hodnocení.

Monika Fišerová 2 před 8 roky

super, děkuji mockrát

Jitka 3 před 8 roky

Spousta lidí chodí do práce a mají různé povinnosti. Nemohou hned odepisovat, protože nejsou on line celé dny. Hodně lidem může trvat schůzka i týden a déle i odepisování protože makají a nemají čas.Proč zde je jen negativní hodnocení, když je člověk spokojen může dát i pozitivní hodnocení. Pro spoustu lidí není možné si vyzvednout věci hned a rozumný člověk by to měl chápat. Mě je třeba jedno jestli si člověk vyzvedne věc osobně nebo ji předám někde ve městě a je to. A nemusí to být hned zítra. S tím, že mám dobrý pocit z toho, že jsem věc nevyhodila zbytečně do koše když ji někdo může používat. Z mého pohledu další způsob jak šetřit naši planetu od odpadků.

Pavla 10 před 8 roky

Paní Jitko, když věc někomu předáte, tak máte možnost uživatele ohodnotit i pozitivně, nebo neutrálně. Negativní hodnocení u zájemců slouží k něčemu jinému. Například teď jsem musela několik negativních hodnocení udělit, protože mi vážně už došla trpělivost. Když se ozve více zájemců-musím si někoho vybrat. Vyberu si tedy zájemce (je jedno jak) a vyměníme si telefonní čísla, napíšu adresu kde je možné věc vyzvednout a následně se mi ten člověk už neozve. Posílám znovu email, SMS jestli mají stále zájem a nic. Takoví lidé si zaslouží negativní hodnocení, protože věc zbytečně blokují a marní mým časem, když se je snažím dohnat. A takových expertů je zde více než požehnaně!

Pavla 10 před 8 roky

... a víte taky co je zajímavé na negativním hodnocení zájemců? Jen co jsem ho udělila se paní najednou začala ozývat, omlouvat a slibuje že si pro věc přijede a moc jí chce. Zajímavé, že? Na emaily a SMS celé tři dny reagovat nemohla a po negativním hodnocení odepíše do pěti minut.

Jitka 3 před 8 roky

To je pravda. Sama když se domluvím i třeba s kamarády na schůzku tak přijedu. Pokud nemohu omluvím se. V dnešní době je to hodně o tom držet své slovo. Hlavní pozitivum těchto stránek vidím v tom, že věc nemusíte vyhodit na smetiště, ale může ji použít i někdo jiný. Sama jsem zde získala zatím jen seno pro morče sheltii krátkosrstou pět pytlů na zimu a přijela jsem si pro něj, i když jsem musela kamarádovi zaplatit benzín a měli jsme problémy se pak přes navigaci dostat zpět skrz výluku na trati. Ale i tak to seno pomůže. Protože moje zvíře fudruje potravu opravdu jak rotoped. Oblečení daruji skrz stěhování, takže zatím mám jen samé solidní pozitivní zájemce. Spíše mi jde o to, že pak ti hodní darující lidé zde ještě mohou dostat negativní hodnocení za svou dobrotu, aby se to pak zbytečně nezneužívalo.