Jak můžu smazat (či deaktivovat ?) inzerát.

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Pavel Stanek (autor tématu) 1 před 8 roky

Tlačítko deaktivovat se zdá nedělá nic. asi jsem slepý, prosím o radu.

Martina H. 1 před 8 roky

Rovněž mi to nejde a už bych to velice ráda smazala vzhledem k tomu, že věci jsou dávno odvezené...

trpaslycek 72 před 8 roky

Jde to normálně, pokud máte Internet Explorer a povolená "vyskakovací okna". V prohlížeči Google Chrome mi to také nefunguje, i když jsem povolila vyskakovací okna. V IE funguje zatím vše.

Baruš 27 před 8 roky

Mě to také přestalo fungovat, nejdou mi ani dát věci do rezervace a to používám Operu, což mi přijde jako dobrý prohlížeč....

Baruš 27 před 8 roky

Stáhla jsem si ten IE a tam to opravdu vše funguje bez problemu, až teda na ten IE pač rychlost tohoto prohlížeče je fakt zoufalá ale jinak děkuju - trpaslycek- ta tip

David Drdek 66 před 8 roky

Nyní by to již mělo jít správně v každém prohlížeči, pokud to stále nebude v pořádku tak zkuste promazat pamět prohlížeče, případně načíst stránku párkrát znovu

(smazaný uživatel) 35 před 8 roky

Chybí mi možnost označit a hodnotit zájemce, který poptával víc věcí, ale odepsal jen na jeden inzerát, kde mi vypsal, o co dalšího má ještě zájem, a pak když věci převezme, mažu inzeráty, ale není tam možnost, že věc převzal uživatel těchto stránek, protože neklikl, takže to vypadá, že ty věci "vyhazuju", i když ve skutečnosti je předávám, jen se mi nechce inzeráty odrezervovávat, aby si všechno dodatečně zaklikli, s tím mám pak práci, tak raději inzerát vymažu jako že si věc nevzal nikdo...

Pavel Stanek (autor tématu) 1 před 8 roky

díky, už to jde

Admin Petr 247 před 8 roky

Dagmar 1 před 8 roky

Potřebji zrušit inzerát, už není aktuální, co mám dělat ?

David Drdek 66 před 8 roky

Na vašem profilu naleznete záložku "Moje inzeráty" zde můžete spravovat všechny vaše běžící inzeráty.

Alice 6 před 8 roky

ale jak, já tam už nevidím kolonku kdo věc získal