možnost komunikace se zájemci přes tyto stránky

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 9 roky

Na moji mailovou adresu dostávám denně desítky mailů, je složité se jimi proklikat a třídit podle důležitosti, pak se stane, že několik zájemců poté, co odpovím, už nereaguje a já musím prohlížet příchozí poštu a vyďobávat s kým jsem si o jaké věci psala. Jsem lajdák, asi bych si mohla zřídit složku, ale to asi nevyřeší problém s tím, že se mi zájemci pletou. Doporučuji juknout na stránky Modrý koník, kde je u každého inzerátu možnost písemně kontaktovat nabízejícího a komunikace zůstává tam, nikoliv v emailové schránce. I hledání obdarovaného by pak bylo jednodušší, občas mám třeba 4 zájemce s často bezejmennou mailovou adresou např. zmije@centrum. cz a já pak musím složitě v mailech hledat, kdo vlastně si přišel...když se paní představí jako Jana...

Emilie 1 před 9 roky

ja mam tady problem ze nevim jak zjistit kontakt na cloveka co neco inzeruje muzete my poradit? diky

Jarka 23 před 9 roky

Dekujeme za podnet Moniko a Alzbeto. Je to dobry napad, technicka realizace je o neco slozitejsi. Zaradime toto vylepseni na nas seznam a v nejblizsi dobe prodiskutujeme. Co na to ostatni? Uvitali by jste tuto zmenu? Zdravim Emilie, u inzeratu kliknete na 'Mam zajem', pote budete mit moznost inzerentovi poslat email.

Maruška Kvasnicová 1 před 9 roky

Dobrý den, já bych toto také uvítala. Už se mi stalo, že jsem někomu odpověděla na inzerát, jenže mi nepřišel žádný potvrzovací mail, že byla zpráva odeslána. Já tím páden nevěděla, jestli se zpráva skutečně odeslala, nebo jestli se mi například jen zasekl počítač a nic se neodeslalo. Toto je věc, kterou bych uvítala. Abych mohla nějak dohledat, jestli jsem skutečně poslala zprávu, nebo ne. Tím, že by se komunikace přesunula na tyto stránky, by se to vyřešilo - mně se tento nápad tedy také líbí.

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Jarka dobrý nápad, už ho jen zrealizovat

marek sivak 21 před 9 roky

trpaslycek 72 před 9 roky

Mně se to také líbí Dobrý nápad.

Myval234 6 před 9 roky

Jarko, jak to dopadlo? Bude možné to zrealizovat? Taky bych mnohem raději komunikovala rovnou přes tyto stránky

Jarka 23 před 9 roky

Myvale a spol. zdravim a diky vsem kdo odepsali. Dobra zprava je, ze s touto upravou do budoucna pocitame. Verime, ze to zlepsi kominikaci a vetsina a vas to uvita. Bohuzel momentalne nemuzeme rici jak dlouho nam planovani a realizace potrva. Dame vedet, hned co budeme mit presnejsi predstavu. Jen pro informaci momentalne David nas vyvojar usilovne pracuje na dulezitych zmenach v designu, tudiz ma bohuzel plne ruce prace. Ale nebojte, my se k tomu dostaneme