Nejspíš pro všechny inzerující.

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Andrlová A. (autor tématu) 0 před 9 roky

Již po několikáté se mi stalo, že věc,na kterou reaguji je již dávno pryč, a to nemluvím o tom,že po zaslání dotazu,se někteří inzerenti ani nenamáhají poslat zprávu,jestli je nabídka stále aktuální,nebo ne. Možná je to tím,že když je to zadarmo . . . . možná je to ale pro všechny zájemce větší zklamání, než kdyby to museli někde zakoupit.

Karel 18 před 9 roky

Hodně se mi stává ,že inzerát je zde aktivní a nikdo nereaguje na to že mám o tu věc zájem

verusakovice 2 před 9 roky

Mně se stává to, že inzerát je aktivní, přijdou na něj dotazy, zda je stále aktivní (v počtu několika desítek), na které odpovím, že je možné si věc vyzvednout, ale pak už se nikdo neozve. Nebo domluvený termín lidé o odkládají ... To pak člověk ztrácí vůli cokoliv nabízet. Stalo se mi to téměř pokaždé, kdy jsem zde něco nabídla.

JAROSLAVA CHELMICKA 1 před 9 roky

trpaslycek 72 před 9 roky

Ono je to podobné na obě strany. Když něco inzeruji, tak se většinou sejde hodně zájemců a není v mých silách okamžitě označit věc jako rezervovanou, tak se může stát, že několik dalších zájemců se ozve už v době, kdy probíhá dohoda s jiným zájemcem a někdy ta domlouvání trvá celý den. Ale je taky fakt, že najdete inzerát, který je přes měsíc aktivní, a když napíšete, tak se dozvíte, že věc je dávno pryč. Chce to trpělivost a toleranci

Parkes 57 před 9 roky

for trpaslycek:

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Ahoj. Osobně nereaguji na klik mám zájem v Mých nabídkách. Pokud někdo něco chce muže napsat pár řádků na email - tel. Ten kdo sem něco nabídne nebude přeci kopirovat email a psát dotazy jestli má dotyčná osoba zájem Případne logovat Vsezaodvoz, když by to měl mít v emailu, což mi nechodí - klik na mám zájem. Páček a shledáček