Prosim vas kam napisu spatne hodnoceni??? dekuju

Diskuze » Pozitivní příhody

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

Dobry den kam v profile se da napsat hodnoceni spatne???

mysik 118 před 7 roky

kliknite si na svoj inzerát a tam nájdete zoznam záujemcov a hneď Vám to dá možnosť udeliť negatívne hodnotenie. dúfam som to napísala zrozumiteľne

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

vilda1 34 před 7 roky

hudnotit múžete obdarovaného a on vás někdy to ani nedělaj už na hodnocení nemají čas

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

To jo nebo .....ani se neozvu to je tady normalni.....

Tomáš 421 před 7 roky

Taktéž jsem nedostal od někoho hodnocení. Zbořil se mi svět? Stojí na tom můj život? Nechápu, co se tady vlastně řeší. Leda nahánění bodů za komentáře a témata.

mysik 118 před 7 roky

Tomáš: Myslím, že je to o tom, že ak niekto napíše hodnotenie tak tým prejavý vďak za to, že niečo získal. Samozrejme nestojí na tom svet ale je príjemné prečítať si, že si to obdarovaný váži. Nájsť si čas aby som napísal, že niečo chcem to áno ale napísať hodnotenie ako poďakovanie to už nie? Ale negatív napísať to už sa pohrnie každý keď má v sebe pre niečo hnev.

Tomáš 421 před 7 roky

@mysik: však jste tomu napsání negativu hodně svojí radou nahrála (nic ve zlém, jen věcné konstatování). Já jsem reagoval hlavně na slečnu/paní, která má nutkavou potřebu se negativně pomstít za něco, co si nemohla na jisté dámě vydupat, jak je zřejmé z tématu "podivné jednání lidí", což je dost silná podpásovka proti takto postižené dárkyni i proti zdejším pravidlům.

mysik 118 před 7 roky

Tomáš: ale ak by bol pri príspevku uvedený čas tak by bolo zrejmé, že vtedy ešte nebolo jasné aká je situácia. Tá sa vyvinula až v inej diskusii

vilda1 34 před 7 roky

Rozumím tomu dobře p.něco nedostala tak chce dát špatné hodnocení? Ale to už pak nic nedostane když zatím nic nenabízí nemůže snad ani hodnotit myslím že to tak je ale nevím to přesně.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

Nejde hodnotit myslim nie len spatne ale dobre hodnoceni?

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

A ako vymazu diskuzi ??? ak ju tu uz nechci? jde to? dekuju

Tomáš 421 před 7 roky

vilda1: ano - viz téma "podivné chování lidí, kteří něco nabízí".

Tomáš 421 před 7 roky

@Tatiana Majchrowitzova: A proč byste chtěla tuhle diskuzi mazat? Pro mnohé z nás je velmi pozitivní a obohacující. Klidně pokračujte.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

Tak jo ja jen jestli to tady nevadi

Veronika Ava 24 před 7 roky

@Tomáš...

Tomáš 421 před 7 roky

@Tatiana: Nevadí. Každá dobrá diskuze potřebuje svého klauna.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

pravda

vilda1 34 před 7 roky

Je to smutné když někdo píše rychleji než myslí.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

Linux Debian 64 před 7 roky

@mysik: "..tým prejavý vďak..." No ty jsi se tedy už projevila, hvězdo.
Nemusím umět ani slovensky, abych věděla, že z gramatiky si děláš "sportku"...

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

Ja se omluvam asik za tuto celu diskuzi ja som nic spatne nechtela rict...jen mne to zaujimalo pretoze vidim kdyz davaji negativa tak mne to zaujalo...Ja lidi chapu a nemam zaujem na nikoho nic spatne nepsat. Dekuju ....za pochopeni . hezky den vsem

mysik 118 před 7 roky

Linux Debian : Všimla som si to ale keďže tu nieje možnosť opravy príspevku nechala som to tak. Nebudem to tu spamovať.

mysik 118 před 7 roky

@Linux Debian: Pardón...chýbal mi @. Lepšie?

Linux Debian 64 před 7 roky

[sarkasmus]Já tedI nevÝM, ale gdIž něgdo, dyk móre, napÝše, že se něco PREJAVÝÝÝÝÝ, je to jago pěst na oko...[/sarkasmus]

mysik 118 před 7 roky

@Linux Debian: A ja teda neviem čo o mne viete, že ma súdite.

Tomáš 421 před 7 roky

@Tatiana: co jste o sobě říct chtěla, to jste už přece řekla.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 10 před 7 roky

No jo ja radeji koncim tuto konverzaci.....maj te sa.