Eva - dnes v 18.55 - Čekala jsem zbytečně. Nikdo nedorazil, ani se neomluvil. Fenistil gel

Diskuze » Negativní příhody

Iva Peterková Černá (autor tématu) 7 před 7 roky

Dobrý den,
teprve teď /19.55/ jsem dorazila domů a dostala jsem se k internetu, kdybyste mi bývala nechala na sebe telefon a ne jen adresu, jistě bych se vám ozvala. Miluju lidi, co hned člověka odsoudí NEGATIVNÍM ODPÁLKOVÁNÍM! Cestou z práce k vám jsem si zvrkla nohu, kterou jsem měla ještě před 14 dny v sádře, tak jsem jela rovnou na chirurgii a ne k vám.

Eva* 171 před 7 roky

Ivo, o telefonní číslo jste si neřekla. Kdo si o něj řekne, tomu ho píši. Lidé, kteří nestíhají dojet se většinou omluví emailem. Pokud jste se skutečně zranila, tak je mi to líto. Co si budeme povídat, po udělení negativního hodnocení je rázem každý vážně nemocen nebo raněn. Na mně není hodnotit, zda je to pravda. Zítra Vás do práce kontrolovat nepůjdu. Já hodnotím jen svou zkušenost. V tomto případě je to ztráta mého času a důvěry.

Tomáš 421 před 7 roky

Pokud vidím tak pozitivní hodnocení, jaké paní Iva má, jsem opatrný ve svém rychlém závěru i soudu.

Iva Peterková Černá (autor tématu) 7 před 7 roky

Děkuji Tomáši za zastání, je to smutné, ale tady bych klidně řekla, že paní si na mě vyloženě chtěla zchladit žáhu. Urážet někoho, koho neznám, to umí opravdu jen tvrdý a vždy neomylný cynik. Navíc psát NEGATIV po tak krátké době, to chce opravdu hodně odvahy. Nepřeji paní nic zlého, ale ona si ji karma najde, dříve nebo později. Nikdy nedělám unáhlené soudy a vždy dokážu člověka vyslechnout a přijmout nebo říci omluvu, když se něco nezdaří.

Eva* 171 před 7 roky

Vážená paní, pokud chcete posuzovat podle hodnocení, podívejte se, kolik pozitiv mám já a kolik vy! Kolik věcí jsem darovala já a kolik vy! Čekala jsem na vás čtyři hodiny a ano, za to se negativ dává. Od toho tu tato možnost je, abychom se navzájem upozornili na nespolehlivé či podvodníky. Mám pět dětí, trpělivosti i tolerance mnoho, ale času nazbyt rozhodně ne. Čas je velmi vzácný, ale to časem sama poznáte. A ano, máte pravdu, boží mlýny melou..nebo karma...říkejte si tomu jak chcete.

Kalimero 2 před 7 roky

Ivo, o co vám jde? Nedostavila jste se, neomluvila jste se, tak proč ta arogance? Asi víte vy nejlépe. Solidní člověk by kritiku přijal. Stát se může cokoli.

Markéta Pochmanová 21 před 7 roky

nic ve zlém, ale paní iva zatím nedarovala nic, paní eva 484 věcí, to vypovídá o mnohém.

Martina 131 před 7 roky

Ano, určitě je to o domluvě.

Iva Peterková Černá (autor tématu) 7 před 7 roky

Kalimero - vy se tak jmenujete? schováváte se za cosi, vy jste nic nedal, neviděl komunikaci s paní a kritizujete? taky to o člověku leccos vypovídá a paní evidentně o omluvu nestála, šmahem mě odsoudila

Iva Peterková Černá (autor tématu) 7 před 7 roky

Markéta Pochmanová - není to o tom, kolik čeho člověk dal nebo ne, ale vy to tak zřejmě máte

Iva Peterková Černá (autor tématu) 7 před 7 roky

Eva - zjevně se stavíte do role - JÁ PANÍ NEOMYLNÁ, viďte? nikdy jste nikam nepřišla pozdě, nikdy jste nic nikomu neprovedla, nikdy se vám nikde nic nestalo, to že jsem místo k vám šla na chirurgii, jsem vám napsala do emailu hned jak jsem přišla domů od doktora, ale ne vy už jste mě strčila do škatulky NESPOLEHLIVÁ, něco za co člověk nemůže, za to si opravdu nadávat nenechám

Kalimero 2 před 7 roky

Ivo, přestańte napadat a vyčítat a snažte se svými činy hodnocení napravit

Eva* 171 před 7 roky

Ivo, celý můj život byl a je velmi náročný. Nemáte ani představu jak moc, tak o tom prosím nemluvte. Přesto jsem neztratila víru v dobro a v lidi. Neustále mě odsuzujete za to, že jsem si dovolila vám napsat odpovídající hodnocení. Vůbec jste neměla snahu o omluvu či vysvětlení situace. Jen mě kritizujete a vykřikujete tu, jak jste v právu. Jediný, kdo tu nadává, napadá a nejen tu, ale i v emailech, které mi zasíláte, jste Vy. Osobně jsem neřekla jedinou nadávku nebo něco urážejícího. Pokud očekáváte, že se budu já omlouvat vám, pak se mýlíte. Svým chováním dáváte jasně najevo, kde je pravda.

Tomáš 421 před 7 roky

Dámy, byly byste tak hodné a osobní věci si řešily spolu soukromě v emailu? Nejste samy, kdo má náročný život, jen se tím každý veřejně nechlubí. Děkuji vám oběma za pochopení.

maleficent67 3 před 7 roky

,,Milý Tomáši - tady se neřeší soukromí život" :...-)))))) Ale především, tvé chování!!! Které je na bodu mrazu!!! ,,CO TAKHLE VZÁJEMNÁ ÚCTA A RESPEKT!!!,, TO ASI NEZNÁŠ!!! ALE POKUD BUDEŠ TAK TO POKRAČOVAT, BRZO SE DOČKÁŠ!!!! ))) KORT, KDYŽ VÁM - TOBĚ CHCE, NĚKDO NĚCO VĚNOVAT !!! A JAKO TRUBKA NA TEBE, JEŠTĚ ČEKÁ - PANÍ EVU ZNÁM... A MÁ TOHO ZA CELÝ DEN V PRÁCI MNOHO!!! A VY??!!?? VY JI JEŠTĚ BUDETE URÁŽET A KRITIZOVAT??!!?? NO JE VIDĚT,ŽE RADĚJI MÁTE SKRYTÝ OBLIČEJ !!! JÁ BYCH VÁM NAKOPALA ZADEK S MOJI POVAHOU!!!

Tomáš 421 před 7 roky

maleficent67: Už dlouho jsem se tak nenasmál! Díky za prodloužení života min o 3 roky!

Michal Wagner 3 před 7 roky

No tvl, dvě kočeny si vjely do vlasů kvůli Fenistil gelu, lol.
Make my day, děkuji

Foy 6 před 7 roky

Paní Iva by se měla stydět, už jen remcat kvůli nevyžádání telefonu je dost přes čáru. Natož se tu pak osočovat kvůli hodnocení které odpovídalo situaci.. Snad se tolik nerozčiluje i kvůli jiným hloupostem, když zrovna řídí tramvaj..