Vzkaz pro p. E. Tillovou

Diskuze » Pozitivní příhody

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Vážená paní Tillová , nezlobte se ale věci které zde nabízíte jsou nehodné této stránky.Jde o věci které patří do recyklovaného odpadu. Jistě máte dobrou snahu něco inzerovat ale soudnost .

merry 1 před 7 roky

Paní Tillová koukám už hodně věcí udala. Nevím proč máte potřebuju rozhodovat o tom, co by zde měla inzerovat, když zájemce má. Co neudá, zřejmě vyhodí, ale vás to o čas neobírá, když to nejdříve zkusí nabídnout.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Inzerovat si zde viz pravidla může každý co chce .

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

No máte pravdu,ale zde jde spíš o věci které jsou nedůstojné člověka vzhledem k jejich stavu a čistotě!

(smazaný uživatel) 35 před 7 roky

Nedá mi to a musím reagovat na kritiku pana Valentina, který by měl nejprve zapracovat sám na sobě a ve svém profilu si opravit hrubku (píše se výše) než začne poučovat ostatní co smí a co nesmí inzerovat. Pokud má zájem o věci, které jsou nové a leknou se čistotou, doporučuji navštívit luxusní obchody v centru Prahy a zejm. v Pařížské ulici a nemusí ztrácet svůj drahocenný čas prohlížením "šuntů"... Tyto stránky jsou pro všechny ty, kteří před vyhozením zkusí věc nabídnout ostatním, že třeba u někoho najde využití ... Pane Valentine, kdybychom všechno rovnou vyhazovali, naše děti budou žít na smetišti...
Děkuji všem těm, kteří tolik věcí už zachránili a tím udělali spoustu radosti nám všem vesmírotvůrcům, dobrověrozvěrům, zázrakotvůrcům apod.

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Vážená paní , omlouvám se za překlep a za Vaše kázání. Vzhledem k skutečnosti že poznámka byla směřována na p.Tillovou překvapuje mě že čtete cizí poštu, máte zřejmě dobré vzdělání.Nic méně věci na kterých je bahno a jiné nečistoty sem jistě nepatří. Je slušností k druhému člověku věci alespon umýt.

Baruš 27 před 7 roky

Já jsem se ze zvědavosti na inzeráty paní Tillové koukla, a nevidím na nich nic špatného, určitě se najdou nějací lidé, kteří jsou na tom špatně a každá věc jim pomůže, a to že je na nich bahno nebo nečistoty (což jsem si u aktuálních inzerátů nevšimla) jim nevadí, a nemají problém si věci vyčistit, když už je mají pouze za odvoz. Ale je pravda, že už jsem si u více lidí všimla (dle jejich dotazů na inzerovanou věc), že by nejraději úplně nové věci a ještě aby jim je člověk dovezl až pod nos. Můj názor je, že každá věc si najde ještě nějaké upotřebení, ať už jako věc na kterou byla ,,vyrobená,, nebo třeba na nějaké domácí tvoření. Určitě si nemyslím, že věci od pí. Tillové sem nepatří, jistě se najdou tací, kterým její věci udělají velkou radost Ale samozřejmě každý má nárok na svůj názor A předem se omlouvám, že stejně jako pí. Suchánková čtu ,,cizí poštu,, ale pokavad se jedná o veřejný server a zprávu vyvěšenou veřejně, tak nevidím problém v tom, si ji přečíst. Pokud jste nechtěl, aby si Vaší připomínku někdo četl a reagoval na ni, mohl jste paní kontaktovat soukromě třeba přes nějaký z jejích inzerátů...

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Vážená dámo, tato stránka jak vidíte je pro lidi kteří mají přístup na net. Ti nejpotřebnější počítač nemají. A není jistě potřeba s tohoto servru dělat kontejner na odpad.Máte zájem o boty od paní tak si je vemte.Vaše zvědavost a kontrola vzkazů pro cizí, mě opravdu uvádí pochybnost o slušném chování . Budte hodně zdráva.

(smazaný uživatel) 5 před 7 roky

Musím se smát vašemu horlení ohledně čtení "cizí" pošty... Pane Valentýne, nikdo do Vaší pošty nekoukal, příspěvek jste napsal do diskuse, do které se může zapojit každý návštěvník těchto stránek, aniž by Vás předem žádal o svolení...
Jinak osobně znám několik maminek s mrňaty,které mají hluboko do kapsy (mateřská je 3800 měsíčně), kterým by nevadilo otírat ani boty co jsou trochu umazané,, když jim třeba ještě mohou posloužit do zimní břečky, která je posolená a hezké boty zničí... Btw. na jedněch interetových stránkách je úžasná dekorace právě z bot, které jsou postaveny jak jdou ze schodů a z nich rostou květiny... Prostě někoho baví recyklovat a ještě si tím zkrášlí zahrádku... Proč mít plastový květináč nebo truhlík... stačí trocha fantazie...

Dana Dostálová 40 před 7 roky

Musím napsat také svůj příspěvek. Zatím jsem neviděla "cokoliv" co by sem nepatřilo, každá věc má nějakou hodnotu pro nějakého majitele. Nevidím důvod proč to hned kritizovat. Já jsem se snad akorát pozastavila nad plastovou cukřenkou co tu nabízela jedna paní, která vypadala opravdu jako dosluhující, ale když jsem ji pak viděla v obchodě za 189,- Kč došlo mi jak jsem byla krátkozraká, přece stačí trochu barvy, decoupage nebo podobně a hned je jako nová. S tou čistotou - to by pán koukal co mi už přišlo poštou když jsem něco kupovala z druhé ruky, lidi si s tím hlavu nelámou, špinavé boty, oblečení od chlupů apod. ale není problém si to přece očistit nebo vyprat a když ano, nejste ten správný majitel který by si věci doopravdy vážil.

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

V Houbeletu najdete kde a kdy budou přistaveny kontejnery! Vaše keci si nechte špína a zoufalství se nesmí dávat dohromady. Když si nevážíte obdarovaných a ještě jim budet říkat že posrané spodký si mohou přece vyprat co by chtěli zadarmo. Tak tak zde nemáte co dělat.A to že čtete něco co není pro Vás je neomalenost. Vážím si všech co chtějí pomoci ale ne těch kteří urážejí lidskou důstojnost .Je zde nějaká kasta která chce bodíky a hodnocení nebo co!

vilda1 34 před 7 roky

Ten pán má pravdu. Nečumte do cizí pošty! Když se Vám ty hadry zamlouvaj tak si o ně tu paní požádejte a jak sem tak koukal máte jiný vkus.Měco kážete a jiné hezké či drahé věci od dárců vezme. Jenom se navážíte do někoho kdo chce pro lidi dobře.Budu sledovat která s Vás si ty hadry a botíčky vezme . pa.pa.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

To jsou lidi pokud dostanu něco zadarmo nemůžu očekávat vše jak z oparačního sálu antiseptické , pokud si něco koupíte kolikrát v bazarech i internetových přijde vám to také špinavé např. prodlužovák na sekačku od bláta či nářadí atd. pokud někdo se domnívá ,že zdělení na blogu je pošta měl by rychle vyhledat odbornou pomoc zřejmě trpí závažným bludem . Já zastávám přísloví darovanému na zuby nekoukej je na každém co udělá např. s nábytkem někdo s ním i topí není divu při dnešních cenách ,jiný ho třeba daruje neb topit nemůže ,protože nemá kamna ,jiný hodí věci místo aby je daroval do kontejneru z toho má prospěch soukromá nadnárodní společnost mnohamiliardové zisky ,tento web mám rád alespoň trošku pomáhá snižovat množství odpadu a zaneřádění planety a pomáhá lidem co to potřebují ti co to zneužívají z toho nemůžou mít tak dobrý pocit jako ,když něco někomu daruji a vím ,že jsem to mohl vyhodit ,ale to bych pak byl stejný jako většina spotřebitelů kterým je jedno co tu po nich zbude a jsou lhostejní k druhým .

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Přesně na Vás jsem čekal. Věřte že sem si říkal kdy příjdete s nějakým moudrem.Koukám že tady na blgu jste už dobře znám.Děkuji, nepotřebuji rady.Zastávám názor že oblečení se má darovat čisté.Nehovořím o věcech na zahrádku o nábytku atd.Když se nese oblečení do konterjneru červeného kříže je tam napsáno- nevhazujte špinavé a poškozené věci. Od toho jsou kontejnery na tříděný odpad. Závěrem Vám všem co strkáte nos tam kam nemáte vzkazuji že vzkaz pro Paní-Tillovou- není pro p.Roubíčka ani pro p.Suchánkovou ani p.Dodtálovou. Nedělejte si nárok na tuto doménu .Koukám že zde máte největší počty dal a bral ale krámy si z Vás nikdo nebere to je zvláštní. čest Vaší práci -kádrováci !!! ps.Ha ha

(smazaný uživatel) 5 před 7 roky

Pane (soudruhu) Valentine, o co vám vlastně jde ? tyto stránky jsou veřejně přístupné pro všechny fajn lidi,,kteří dříve, než něco odnesou do popelnice, dají si tu práci s focením a stráví čas inzercí. Nemyslím že to dělají pro pár pitomých bodů, ale pro svůj pocit .
Pokud VY s tím máte problém, tak přece nemusíte strkat svůj nafrněný nos na tento server !!! Ve smetí věci skončit můžou vždycky, pokud za cca dva měsíce inzerování nikdo neprojeví zájem. Pokud je zde nevhodný inzerát, kdokoli z těchto stránek má možnost ho označit jako nevhodný, dokonce i sám amin má pravomoc nehodící se inzeráty vymazat. Já opravdu nevidím nic špatného na nabízených botech - víte kolik použitých, okopaných, sešmajdaných dětských bot se nabízí třeba na mimibazaru za peníze? A jestli paní ty boty nikomu neudá, tak si je snad vezmu já, na jaře do nich zasadím muškáty a budu si libovat,že ušetřím za truhlíky !!!
Tak co kdybyste laskavě ponechal na jiných, a nerozhodoval, co se tu smí inzerovat a co už nelze. Nejste to náááhodou Vy, kdo dává vykřičníky u podle Vašeho názoru nehodících se inzerátů ???
Nic Vám nebrání založit své vlastní webovky, ve kterých budete mít tu božskou pravomoc rozhodovat, cenzurovat a schvalovat účelnost předmětů k darování věcí, které jsou jako nové, bez chybičky a smítka... Víte vůbec, co se nabízí na prodejních serverech za hrůzy ???
P.S jeden známý, který pracuje pro nejmenovanou firmu, říkal, že kontejnery co jsou v ulicích na oblečení se vozí do second handů a různých bazarů, tak proto ho chtějí mít nepoškozené a jako nové...

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Vážená nikdo není zvědav na Vaše moudra.Své jsem řekl avy si můžete zasadit třeba semtele to Vám dobře poroste.A nikoho nepoučujte můj názor nebudu měnit.Nezapomente zalévat třeba Vám vyrostou rohy. A už mě neotravujte.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Boty= (mají višší podpatek )

Ok9 11 před 7 roky

Proč sem píšete vulgarity ? žádné posrané spodky tu přece nikdo nikdy nenabízel. proč urážíte diskutující? kdo Vás čím otravuje ? tyto stránky jsou pro dobrosrdečné lidi, co než vyhodí, nabídnout to jiným. Zapšklí kritici a nadávači, pro které jsou urážky už asi jediným vzrušením, tu nemají co pohledávat !!!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také nechápu pana valentin58 sám sem dá boty ještě s hrubkou za kterou by se styděl i školák ,osobně bych třeba tokové boty ani na tyto stránky nedal a nebudu nikoho hanit ,očekávám ,že takový uživatel si nejdříve zamete před svým prahem Boty= (mají višší podpatek ) toto mi stačí pak kdo byl kádrovák to byl ten pane co byl ve straně ,ale neuměl ani pořádně pravopis ,že víme své .

Tomáš 421 před 7 roky

Pan zakladatel tématu se minul rubrikou:
Vzkaz pro p. E. Tillovou - Diskuze » Pozitivní příhody
Protože je Je evidentně rodilý negativec, bylo by dobré tuto "diskuzi" a) zamčít nebo b) rovnou smazat. Kdo tady má porád (=furt dokola) číst ty jeho bláboly?

valentin58 (autor tématu) 19 před 7 roky

Pan Roubíček je hulvát, a že někdo udělá překlep se stává. Upozornovat či zesměšnovat někoho za překlep je trapné. Vaše přípomínky a moudra zde rovněž dám Vám indiánské jméno " TEN CO DO VŠEHO KECÁ" Četl jsem vše co jste zde napsal máte opravdu zvláštní názory také reakce na Vaše moudra!! Neunavujte se odpovědí již zde nebudu nic číst .ps - Nechcete za odvoz míchačku?

Tomáš 421 před 7 roky

Od Vás, valentine58? Leda byste mi ji osobně dovezl a dal na ruku 1000,-Kč za to, že jsem byl ochoten si ji vůbec vzít.

vilda1 34 před 7 roky

Tak je to pravda pan Tomáš = pan Roubíček děkujeme .

Tomáš 421 před 7 roky

Tomáš 421 před 7 roky

ad vilda1: Něco tak stupidního mohou vymyslet jen pražáci.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já jen ,že tady mnozí zapomínají ,že uživatel Valentin tady měl moudro ,že někdo sem dává něco nevhodného pak sám dal boty s gramatickou chybou kterou si ani neopravil ,mě dal falešné negativní hodnocení zkrátka lhal ,že já chtěl ty boty ,já mu ještě popelnici bot přidám ať se má dobře každou chvilku je jich tu plno vyhozeno z obchodu bot tedy použitých starých ty co má rád .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Vilda=pravá ruka Valentin58 autor kádrováček

vilda1 34 před 7 roky

Ha ha tak to je už přes čáru - četl jste to co tady píšete? Jste si jist! Popíráte nebo už neplatí co jste napsal dřív. Vratit se do minulosti vašich příspěvků tak si je zopakujte.Pijete víno a kážete vodu .