A dáme si zase další kolečko ...

Diskuze » Pozitivní příhody

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Opět a už po xté zase nějaký dobráček dal pozor k úplně normální nabídce. Já vážně už nevím....

Lucie 28 před 7 roky

Taky jsem si všimla, ale lidem do hlavy člověk nevidí proč to dělají

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pokud jste si jistá ,že to bylo neoprávněné a bylo v inzerátu vše v pořádku v souladu s pravidly kontaktoval bych administrátora .

(smazaný uživatel) 35 před 7 roky

už jsem tady psala návrh pro admina, aby u toho označeného inzerátu byl rovnou uvedený důvod proč je podezřelý,jestli inzerent chce peníze apod.,nebo to není žádný šizuňk, ale jen popletl rubriku ... Označování hází špatné světlo na inzerenta,který kolikrát vůbec netuší,,proč je ocejchován...

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

Pane Roubíček už se tak stalo nejméně dvakrát,že jsem kontaktovala admina. A stejně to někdo dělá znovu a znovu. Vždy byla věc v pořádku a ve správné rubrice. Nebyl důvod, snad jen ten,že to udělal někdo zhrzený a zlomyslný a nebo ten kdo to chtěl a nedostal. Či snad ten koho nabízená věc irituje.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ano bylo by třeba aby ten důvod byl vidět hned veřejně za další je třeba vždy pokud někdo podává inzerát zkouknout pravidla tady například není povolené telefonní číslo či adresa v inzerátu na jiném webu se uvést může je to různé .

Ema Hrda 43 před 7 roky

Také se mi to stalo ale neřešila jsem to pokud to někomu udělá radost at si poslouží

Zdeněk 5 před 7 roky

Taky se mi stalo, protože když darujeme hodně věcí tak prostě jen text i nadpis zkopírujeme a vkládáme tak jestli tohle nebo nesprávná kategorie nebo něco jiného? Nevím. A admin/ka? Ta se ani nenamáhala odpovědět.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Osobně bych ještě zavedl jednu věc pokud dostanu nebo udělím vykřičník tak možnost odstranění vykřičníku ,po opravě nedostatku ,např. inzerát má na prodej ,nebo za něco ,dá třeba telefonní číslo do inzerce atd. netvrdím ,že schválně ,proto bych zavedl možnost po opravě vymazat vykřičník ,je tady možnost navrhnout celou řadu vylepšení ,filtrování třeba dle ip adresy atd.

Jaro Třináct 36 před 7 roky

Přišel jsem na zajímavou věc,
pokud inzerent dá dvě stejné nabídky
a jedna je označena vykřičníkem,
a inzerent smaže tu bez vykřičníku,
pak to jiným účastníkům nedává smysl.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Je to tak také jsem se s tím setkal

Anna 14 před 7 roky

Já též mám obdobnou zkušennost s hodnocením .

Akela (autor tématu) 588 před 7 roky

A je to tady zase. Že vás to baví i když nemáte důvod dávat POZOR.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Nevím kdo a proč dává pozor často též vidím vykřičník u věcí kam není žádný důvod ho dávat osobně ho dávám pokud někdo mapuje tedy dává x stejných inzerátů vedle sebe nebo chce za věci zaplatit .

Petra 4 před 7 roky

Mám stejnou zkušenost, nabízela jsem zdarma 3 vouchery do Babylonu v Liberci. Inzeráty vypadali zdánlivě stejně, ale cílem bylo uspokojit třeba 3 různé dětičky. Hned po zadání mi inzeráty někdo opakovaně mazal. Takže o poukazy v hodnotě 290,- Kč asi není na tomto portále zájem, proto je raději hodím do sběru a starosti s předáváním si ušetřím. Je to škoda, ale co s tím nadělám.