Helena Hofmanová z Prahy

Diskuze » Pozitivní příhody

Maqi89 (autor tématu) 135 před 8 roky

Chci poděkovat paní Heleně Hofmanové, že mě tak hezky přivítala na webu: přihlásila se o spoustu věcí, aby napsala, že nemá čas si to vyzvednout, a když jsem jí to přinesla na Bořislavku přímo pod nos, nebyla tam. Teď uděluje lživá hodnocení. Přesvědčila mě o tom, že je opravdu jednodušší všechny věci vyhodit do kontejneru.

Helena Hofmanová 4 před 8 roky

Paní Markéto, jak jsem Vám psala, dcera na smluveném místě čekala a Vy jste nepřišla, pokud jste se zpozdila, stačilo zavolat, telefon na mě jste měla, Vy tu osočujete mě, že dávám neutrální hodnocení, ale sama jste mi ho dala, tak se nedivte, že nejsem pozitivní, cesta zbytečná a k tomu ještě Vaše narážky, to nemám zapotřebí.

Maqi89 (autor tématu) 135 před 8 roky

Já jsem Vám dala neutrální hodnocení, ačkoliv jsem měla dát negativní. Sama v hodnocení píšete, že jste čekala marně, ale vy jste nečekala vůbec! Jediný, kdo tam čekal marně, jsem byla já. Navíc jsem Vám psala, že jsem věci nechala na Bořislavce u pracovníků DP, tak jste si tam pro to mohla zajet. Nevím, proč projevujete o věci zájem, když si je nechcete vyzvednout. Zda si věci vyzvednete, bylo čistě jen a jen na Vás. Proto je neutrální komentář neadekvátní, já jsem svou úlohu splnila - přinesla jsem Vám věci na požadované místo v požadovaný čas.