ráda bych také darovala

Diskuze » Potřebuju poradit

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

dobrý den kdo mne poradí postup jak mohu nabidnout věc vše za odvoz jsem uz starší paní a ráda bych také darovala děkuji Zdena

Foy 6 před 7 roky

Dobrý den, v pravém horním rohu obrazovky vedle vaší ikonky a přezdívky je zelené tlačítko PŘIDAT INZERÁT+

Po kliknutí na něj vyplníte příslušné kolonky o jakou věc se jedná v jakém je stavu atd. přidáte fotografii (není povinná ale je lepší pro představu) Vyberete správnou kategorii kam daná věc spadá, vyberete si místo předání a dokončíte opět zeleným tlačítkem přidat inzerát

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

děkuji ale neumim tam dát tu fotku z mobilu potřebuji postup a budu to zkoušet až na to přijdu jste hodnej dík

Tomáš 421 před 7 roky

Tož v mobilu vyhledat adresář s fotkama (album) a fotku vybrat. Jestli to zadáváte z mobilu přes počítač, tak zapnout bluetooth a stejný postup, případně si fotky do počítače zkopírovat. Přeji dobrý konec.

Martina 131 před 7 roky

A jak to Zdenko dopadlo?

Tomáš 421 před 7 roky

ad Martina: Já myslím, že dobře - viz http://vsezaodvoz.cz/profil/53720/zdena-bikova/aktivni-inzeraty
Akorát to chce fotky ještě otáčet. Ale to zas příště.

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

Tomáši a Martinko myslím že už jsem se naučila dost dobře jste poradili ale ještě se pořád učím jsem sice uz stará babča ale mozek se musí pořád procvičovat tak mne odpustě nějakou tu chybu ahoj Zdena

Tomáš 421 před 7 roky

Zdena Bikova: Však to nebyla ode mne kritika! Držím Vám palce!!!

Já mám kamaráda, který si ve svých 80 letech koupil počítač, multifunkční tiskárnu a pořídil si k tomu internet. Nakoupil odbornou literaturu o WinXP a neuvěřitelným způsobem sobě vlastním si osvojil neuvěřitelné množství práce s počítačem. Dnes je mu 92 a jediný problém, o kterém mluví, je s novými Win10. Kéž bych v jeho věku měl taky JEN tyto "problémy"!

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

Tomáši já to neberu jako kritiku to vůbec ne jsem ráda že mne někdo poradil nejsem urážlivá radši si popovídám s mladým člověkem než s protivnou babou je vidět že jste fajn kluk nebo muž nevím přeji hezký večer Zdena

Martina 131 před 7 roky

Jsem ráda Zdenko,že se bavíte podobně jako my.Člověk se učí celý život...

Tomáš 421 před 7 roky

Zdena Biková: Tak proti Vám asi určitě kluk. Já sám jsem měl potíže s počítačem, tak oceňuji starší generace, než jsem já, že to zvládají.

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

Martinko já mám ráda lidi a je zbytečné se dohadovat jestli sem dá někdo věc o kterou není zájem jednou nebo třikrát to mi svetr netrhá zdenka

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

Tomáši jsem ráda že dovedete komunikovat i se staršíma to vás chválím v dnešní době už takových moc není mějte se hezky Zdenka

Martina 131 před 7 roky

Zase se za námi zastavte.

Mican 2 před 6 roky

Zdravím,poradí mi někdo jak upravit fotku do jpg a zmenšit její velikost? Fotím mobilem a nejde vložit foto i kdyz velikostně byla do 2Mb

Maqi89 135 před 6 roky

Stačí fotku otevřít v nějakém programu pro editaci obrázků (např. malování) a dát Uložit jako... a pak vybrat formát jpg.

Tomáš 421 před 6 roky

A před uložením bych prosil ještě otočit, pokud je fotka vzhůru nohama nebo jinak otočená. Takových fotek tu je velká spousta, ačkoli se dají otáčet i v "chytrých" telefonech.

Mican 2 před 6 roky

Takže musím fotky přenést do PC Nechápu proč neumožní jakoukoliv fotku z mobilu. Zbytečně složité to je. Dík za radu

Maqi89 135 před 6 roky

To je jedno jestli PC nebo jiné zařízení (mobil, tablet...). Pokud fotíte mobilem a vkládáte nabídku také přes mobil, stačí si nastavit fotoaparát v mobilu tak, aby ukládal fotky v jpg. Nebo je pak dodatečně upravit v editačním nástroji - aplikací pro chytré telefony je dost

Tomáš 421 před 6 roky

ad Mican: nepsal jsem nic o nutnosti přenosu z mobilu, kde se dá pohodlně editovat i otáčet, do PC.