Jak vlastně někomu něco darovat?

Diskuze » Potřebuju poradit

Ema007 (autor tématu) 2 před 8 roky

Ahoj všichni, ráda bych někomu něco darovala, ale pořád úplně nevím, jak to funguje, když má někdo zájem o můj inzerát. To se pak máme domluvit nějak mailem nebo telefonem o tom, kde se sejdeme? Nevím, já to pořád moc nechápu. Děkuju předem moc za odpověď.

Eva* 171 před 8 roky

Ahoj Emo, pokud bude mít někdo zájem. Klikne u inzerátu na kolonku Mám zájem a následně napíše zprávu. Ta přijde darujícímu do mailu. Pak už je jen na darujícím, komu věc daruje a předá. Není povinnost dávat dar hned prvnímu, kdo si požádá.

Ivana B. 57 před 8 roky

Já jsem přestala dávat prvnímu potom, když jsem zjistila, že tu je hodně lidí , co prostě klikají, aby byli první a berou vše.. pak to tu v to dobrém případě rozdávají dál, v tom horším ta věc končí v popelnici..takže koukám do profilu, ikdyž ani to není tak směrodatné....

Ema007 (autor tématu) 2 před 8 roky

Děkuju moc za pomoc.

Tomáš 421 před 7 roky

Doplňující otázka - jakým kliknutím mohu věc "darovat" obdarovanému do profilu a následně udělit hodnocení?

Baruš 27 před 7 roky

Tomáš - u inzerátu dáte ,,smazat,, a tam se Vám pak objeví nabídka - komu jste daroval a udělit hodnocení

Tomáš 421 před 7 roky

Dík, Baruš. Hezký den přeji!

mysik 118 před 7 roky

Dobrý deň. AKo dám prosím vec do rezervácie?

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den, vpravo nahoře najedete na váš profil rozbalí se vám okno vyberete moje inzeráty kliknete pak už jen uvidíte všechny vaše inzeráty vyberete ten u kterého chcete dát rezervaci. Tam rozbalíte seznam zájemců bude u toho číslo to je počet lidí co mají zájem a vyberete dobu a uživatele kterému to rezervujete.
S pozdravem Admin Márty