Jak ohodnotit?

Diskuze » Potřebuju poradit

Agáta (autor tématu) 3 před 9 roky

Ahoj, asi jsem úplně slepá, ale jak mohu ohodnotit někoho, kdo mi něco předal? Ta osoba už mě ohodnotila, vše proběhlo v pořádku a ráda bych pozitivní hodnocení oplatila, ale nevím jak Díky za radu

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Agáta tak to jsme 2

Admin Petr 247 před 9 roky

Agáto, Tomáši, pokud už vás někdo hodnotil, na stránce Můj profil v záložce Hodnocení je tlačítko Přidat hodnocení. Uživatel, který vám věc předal, by se měl zobrazit

Agáta (autor tématu) 3 před 9 roky

Děkuji za radu, už jsem to našla!

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Takže přátelé, po 2,5 měsících jsem přišel na to jak udělit hodnocení když něco předám. Je fakt že jsem zde pravidla nečetl a předpokládal jsem že na to intuitivně přijdu.

Bauder 2 před 8 roky

Ani tak mi to na tel nejde

Bauder 2 před 8 roky

Ani tak mi to na tel nejde

Romaneta 1 před 8 roky

Dobrý den, také mi dnes píše paní, které jsem zboží předala a ohodnotila, že chtěla ona také udělit hodnocení, ale že jí to z mobilu nejde. Nevím, jak jí poradit, já jsem pouze na pc, můžete pomoci ti, co pracují na inzerci z mobilu? Děkuji.

mysik 118 před 7 roky

Prosím Vás ako mám udeliť hodnotenie bez toho aby som zmazala inzerát?
Pán si dal vec zarezervovať ale už sa neozval. Ďakujem

Akela 588 před 7 roky

Dobrý den. Na ve svém inzerátu máte kolonku seznam zájemců, může tam být ten kdo to chtěl a nebo i ten kdo se jen díval. Tak si vyberete toho pravého a ukážou se vám dvě možnosti hodnotit negativně a profil. Tam ho můžete negativně ohodnotit .-)

Akela 588 před 7 roky

Dodatek - tím pádem inzerát nesmažete.

mysik 118 před 7 roky

ďakujem za odpoveď, už som to zrealizovala