Kateřina Vávrová

Diskuze » Negativní příhody

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Pokud si stejně jako já myslíte, a sami se tak i chováte, že dané slovo platí a slib je závazek, tak bohužel to tak vždy není. Mám čerstvou smutnou zkušenost s paní Kateřinou Vávrovou z Prahy 5. Písemně, a poté i ústně, mi potvrdila a slíbila předání, aby se to pak nestalo. A ani mi to sama o sobě nedala vědět. Způsobila mi tím nemalé problémy, protože jsem se podle naší domluvy zařídila a domluvila následující. Myslím, že to, že se rozhodne poslat nějaké věci dále do světa, automaticky neznamená takové neuctivé a nečestné jednání.

Markéta Pochmanová 21 před 7 roky

na nás byla p. kateřina vávrová neuvěřitelně milá, ochotná, čokoládu jsem jí musela vyloženě vnutit, jednoznačně super člověk. a domluva s ní byla rychlá a naprosto bezproblémová.

gabrusa 2 před 7 roky

Někdy se stane, že do toho něco vleze. Vždy je dobré předávat i telefonní číslo, pro rychlé spojení. Každopádně je to nepříjemné a omluva by neškodila, pokud se tak již nestalo.

Michaela (autor tématu) 103 před 7 roky

Potvrdila mi předání nejdříve písemně, poté i ústně, jak jsem už napsala, to znamená, že jsme spolu telefonovaly. Slíbila, že později zavolá, abychom se domluvily - a nic. A když jsem tedy telefonovala já, tak mi jen oznámila, že už to nemá. A já lapla po dechu.

Linux Debian 64 před 7 roky

@Michaela - prostě špína, znám takové bohužel... Ať se daří

(smazaný uživatel) 3 před 7 roky

No, lidi něco strašně chtějí, člověk s nimi opakovaně mailuje, nabídne jim mobil pro rychlou domluvu, a oni nakonec beze slova a studu jaksi vysublimují. Nerozumím tomu, obtěžuje mě to.

Jaro Třináct 36 před 7 roky

Michaela@:
Je komunikace a komunikace. Mimochodem dík za Vaše vyjádření k mojí "hnusné povaze"....
Pro mne jste