arogance poptávajících :-( ... inzerát už byl vymazán, takže už nemůžu dát negativní hodnocení... :-

Diskuze » Negativní příhody

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 7 roky

Jsem šokovaná z emailu, který mi přišel od poptávající, která chtěla, abych jí přišla naproti ke stanici busu. Odpověděla jsem, že uvítám osobní předání u mně doma /cca 400 metrů od zastávky/, neboť je chladno, jsem na MD a musela bych oblékat dcerku a jít s ní ve sněhu na stanici. Ale nabídla jsem, že můžu poslat staršího syna na tu stanici, aby paní dala předem vědět, kdy tam bude. A dočkala jsem se opravdu šokující odpovědi:
"Zas takovy mraz neni ale dobry tak si to nechte hlavne ze jste tam mela skalka osobni predani. A nerikejte mi ze jste na matersky sama urcite by vam mohl na tu chvilku pohlidat nekdo hezky den priste tam dejte predani na adrese kdyz jste neschopna "
Můj inzerát byl již vymazán, nestihla jsem označit zájemkyni, která má email Sandraaberuska... a které jsem vysvětlovala v předchozí komunikaci, že osobně předat mohu v části Prahy, kterou jsem uvedla orientačně, ale nikoliv že budu nosit věci naproti...

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den, určitě na takovéto odpovědi reagovat negativním hodnocením uživatele a nemazlit se s nimi. Ostatní uživatelé alespoň potom budou vědět na koho si dát pozor. Jinak takováto odpověď mně připadá jako vrchol drzosti poptávající

Dana Dostálová 40 před 7 roky

No ty v**e O_O nemám slov

enk 2 před 7 roky

Nemám slov

Ema Hrda 43 před 7 roky

Mám podobnou zkušenost paní chtěla dovezla za Prahu leč bohužel mám zlomenou nohu tak jsem jí odpověděla že nemohu a proč a odpověděla mi také dost ostře ale nějak jsme to neřešila pro věci si přijel někdo jiný a slušný

Pavla 10 před 7 roky

Této stránce moc fandím - využívám ji více než tři roky. Čas od času se prostě potřebuji něčeho zbavit - zejména když vyklízíme byt a pro některé věci, které je škoda vyhodit není využití.
Připadá mi to jako výhra pro obě strany - já si nemusím dělat těžkou hlavu s odvozem a likvidací věcí (což třeba u skříně je celkem náročné) a někdo získá zdarma věc, která se mu hodí a nemusí za ni platit.
Poslední dobou, ale bohužel taky narážím na podobné reakce. Například mi psalo spousta lidí na pračku - chápu, dneska jsou pračky drahé. V jedné z odpovědí bylo že je na tom paní špatně, že zůstala sama s dětmi a podobně. Slušně jsem jí odpověděla, že pračku si odvezl někdo jiný a velmi hrubě mi vynadala jak jsem si to dovolila, dát pračku někomu jinému, že ona jí vážně potřebuje a že mi to snad jasně vysvětlila.
Ti, co zde poptávají by měli pochopit, že není povinnost nás všech ostatních se starat o jejich problémy a hlavně že není jejich právo věc automaticky dostat.
Nad některými odpověďmi opravdu zůstává zdravý rozum stát. Naštěstí se ale čas od času najdou i tací, kteří jsou schopni mile napsat, domluvit se, přijet včas podle domluvy a za věc slušně poděkovat.

Zuzana Makytová 1 před 7 roky

Dobrý den .. I já se připojím do konverzace ... Využívám tuto stránku hlavně k tomu, abych se podívala kde co je a kdo co daruje - kdyby se mi nááhodou něco hodilo ... Taktéž jsem se setkala s tímto jednáním - sice ne tady ale FB na jisté stránce na darování, kde jsem dělala i správce. Stránka byla pro všechny, ale adminka a její další " pomocnínci" z toho udělali charitu nebo spíš supermarket. Několik stejných lidí zadávali poptávku na různé věci třeba i 2x-3x denně .. Jednoduše vlezli na FB a šli do " obchodu" zadarmo . Když jsem na to upozornila, dostala jsem vynadáno jako malé dítě a ze skupiny raději odešla. Nikdo není schopen pochopit, že nejsme jako soukromé osoby někomu pomáhat a nejsme vinni za jejich problémy. Někdy je to prostě jako špatný vtip .. ... je to velká škoda, že si někdo neumí nebo spíš nechce vážit pomoci druhého a ještě držkuje když věc námi nabízenou darujeme někomu jinému než tomu co je v nouzi ... Takže doporučuju - nedělejte si z toho těžkou hlavu .... Nejhorší srážka je s blbcem ..

Petr Roubíček 242 před 7 roky

No to jsou lidi už aby fungoval filtr ,možnost nastavit komu si inzerát nezobrazí pak snad ubude podobného jednání ,není ničí povinností dávat věc prvnímu zájemci ,nebo něco nosit či vozit ,vždy se musí podřídit ten kdo něco dostává .