daruji... za krabičku cigaret ???

Diskuze » Negativní příhody

Ok9 (autor tématu) 11 před 8 roky

inzerent Denis Liška "daruje" věci za krabičku cigaret, u inzerátu to přímo nenapíše, ale po zavolání se dožaduje výměny za cigarety... krabička stojí kolem stovky... to pak přece není darování, ale výměnný obchod ...???

Akela 588 před 8 roky

Měl to nejdříve napsané u inzerátu!

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

měl to psané u inzerátů , všechny jeho inzeráty jsem nahlašovala a minimálně jeden člověk taky aby zmizeli. Kolikrát jsem viděla 2 stejné inzeráty hned za sebou a to se podle mě nedělá. Tak bud at si to někde prodá a nebo at si napíše k sobě že by byl rád třeba za krabičku cigaret( mě spíše příjde že na ně nemá a proto takhle likviduje) a ne takhle udávat věci jen aby měl co do pusy. Bud na to mám a kouřím a nebo nemám a nekouřím ne? Tihle kuřáky fakt miluju

Lucie 3 před 8 roky

Souhlasím s Darjou. Také jsem na to koukala a byla v šoku. Titulní text: !za krabičku cigaret"... no to je fakt hrůza

Marty 44 před 8 roky

No jo někteří lidé neumí asi číst "DARUJI ZA ODVOZ" ale jo uznal bych kdyby tam měl "rád bych za krabičku cigaret"

Jinak to řešit tím že mu to nahlásit nic jiného s tim nejde

Maja Markéta 3 před 7 roky

Mně zas přijde hloupé si psát třeba i o čokoládu, že potěší. Já pokud si jedu pro něco většího, tak automaticky něco vezmu za poděkování. Když dávala paní patro zdarma, koupila jsem láhev vína. Pokud by to tam bylo napsané, dělám to z povinnosti a ne radosti. Pak nemůže být dotyčný překvapen. Samozřejmě nekoupím láhev vína za věc v hodnotě 10 Kč.

michal 95 před 7 roky

Nebo se stává ,že napíšu o něco a je mi sděleno ,že cena je 100 za věc to se ještě dotyčný divý pokud ho nahlásíte .