Blokace uživatele

Diskuze » Negativní příhody

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Prosím adminy této stránky, aby zvážili přidání funkce "blokace" (jako na fb - prostě zneviditelnit uživatele). Opravdu mě už unavuje prodírat se 200 dětskými ponožkami a knihami, které by uživatelka mohla shrnout do dvou inzerátů. Chápu, že si honí nad tím kolik má za to bodů, ale mě to už vážně otravuje. Pokud by to bylo možné, moc bych vás o tuto funkci prosila.

Ivana B. 57 před 8 roky

Zdravím Hano.. ono to ma ale svůj význam, dávat věci rozdělen=.. Vyzkoušejte také něco nabzet a bude Vám to jasné proč to někdo dělá. Určitě ne kvůli bodům, to tady je udělané tak nepřehledně, že já sice chci dávat hlavně těm,co také něco dali a ne jen berout a sbírají kdeco, ale zjistila jsem, že se požadavek na věci započítává jako daorvání, což nechápu, stejně tak ty názby rozdavač apod podle bodů a ne podle věcí, kolik a jaké věci dotyčný dal..ono se kritizuje, lehce.. ale když něco chcete nebo potřebujete, tak Vás to tak unavovat nemůže.. Daleko horší třeba je 30 reakcí na inzerát dárce ,protože se tu někdy kliká jak o život ryche rychle ,ale domluvit předání je někdy problém..

Akela 588 před 8 roky

Jestli se paní Moserová navážíte právě do mě tak trošku popřemýšlejte. Pokud dávám jednotlivě ponožky tak už jen z důvodu co píše výše paní Barsová. Za další, jsou klučičí a jsou holčičí, jsou různých velikostí a hlavně si je bere ten komu se hodí a komu se líbí design např. Jo a jak byste pak rozdělovala 20 ponožek mezi x žadatelů? Jak je vidět vás to drásá,ale hlavně nevím proč. Nikdo tu body nehoní, protože ty body velectěná paní jsou docela pracně získané. Zabere to spoustu času a námahy vše vyfotit, zmenšit, vložit, popsat, odpovídat třídit, připravovat a když to vyjde jinak zase obnovovat atd. Náhodou si tady ode mě brali ponožky různí lidé a různé vzory a velikosti, takže se jim výběr naprosto hodil. Jak je vidno nemáte zde vůbec žádnou zkušenost ani jste nic nedarovala ani jste nezískala.Tak nekritizujte. A pokud vás unavuje proklíkavat se 200 ponožkami /já jich dvěstě nikdy neměla/ tak se laskavě podívejte na volby a tam si můžete vybrat knihy, či dětské oblečení, zvířata a další a další možnosti a tím pádem vám vyjede jen to co potřebujete. Pokud dám všechny věci na jednu hromadu tak to bohužel bude muset vzít vše jeden člověk a to se vám jaksi líbí?

Akela 588 před 8 roky

A ještě dodatek já dělám lidem radost co jste udělala vy?

Akela 588 před 8 roky

A ještě jedna poznámka. Když toužíte po tom, aby se věci dávaly na jednu hromadu - takže mám deset různých bot od letních po zimní hodím je do jednoho inzerátu, taktéž trička apod. Přihlásí se na tu hromadu x lidiček každý chce něco jiného. Já dávám všem bezva lidičkám hodnocení a teď mě tedy poraďte: Přihlásí se 6 lidí, každý něco chce,ale z hromady to nejde přidělit. 6 lidí si domluví odběr a z toho množsví se dostaví jen 2, ostatní se na to vykašlou. Těm dvěma co přišli tak jak jsem se zmínila chci dát milé a pochvalné hodnocení,ale vadí mě tam ti ostatní, kterým za to špatné chování chci dát negativní hodnocení. Ale je tu jen jeden jediný inzerát na tolik lidí. Tak poraďte, aby vás to tak neiritovalo.

Ivana B. 57 před 8 roky

ZDENO MÁŠ PRAVDU LIDÉ JSOU RUZNÍ..,JAK NA STRANE DARUJÍCÍCH, TAK OBDAROVANÝCH....TAKÉ JSEM RÁDA, KDYŽ VÍM ŽE VĚC UDĚLÁ RADOST..

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Co se týče paní Ivany. Ano taky jsem darovala, ovšem na jiném serveru, kde si lidé nehrají na to, kolik mají bodů, kolik toho darovali a kolik toho dostali. Tím jsem odpověděla i na druhý komentář Zdeny. Co se týče toho prvního, nikdo se do nikoho nenavážel. Byl to návrh adminům těchto stránek s popsáním toho, co mě štve...ovšem, potrefená husa vždy zakejhá že ano Sleduji vás už delší dobu, přidáváte tyto malé věci po jednom (a ano myslím, že dětské ponožky by jste mohla dát na jednu hromadu, spíš tu jednu maminku chudáka otravuje na každý inzerát zvlášť dávat zájem, stejně tak věci do kuchyně), komentujete každou věc třeba jen tím, že přidáte palec, každý inzerát o který nemá nikdo zájem sem dáte znovi a znovu (to si vážně myslíte, že si někdo vezme 20naprosto bezcenných záložek?). Promiňte ale to mi opravdu přijde, že lovíte body a chcete dostat nahoru do toho nesmyslného žebříčku. Upřímně čekám, kdy začněte boty přidávat po jedné. S těmi inzeráty...jistě že by to šlo (já vám ráda poradím). Kdyby byly boty/trika stejné velikosti (což jsem taky nepochopila...vám se noha mění průběhem roku? Dle stavu a proměnlivých velikostí bot to vypadá, jako když vybíráte popelnice ) dáte je jednoduše jednomu člověku. Pokud si ten jeden nepřijde, jednoduše to dáte někomu jinému, to jsou čáry, že? Ale jistě vy radši budete spamovat stránku (po vzoru uživatele Data, jen tak mimochodem) a budete mít svoje body Takže ještě jednou: s vámi nechci mít nic společného a kdyby vás šlo vyblokovat, byla bych opravdu vděčná.

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Paní Hano...řešíte hovadiny! ...nudíte-li se, můžete prohrábnout svůj šatník a třeba sem něco taky hodit...uvidíme, jak a co budete říkat, až si také ozkoušíte ,,tvrdý chleba,, dárců.

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Paní Olgo...očividně toho mám na práci více, než vy, kteří jste celý den na této stránce a fotíte každou věc zvlášť. A jak už jsem psala výše (jak jste si samozřejmě přečetla, než jste začala vypouštět tyto kraviny) já daruji na jiné stránce...kde lidé neřeší, že je někdo "sběrač", jak jsem se zde dočetla, i když to je třeba jen maminka v nouzi, co prostě nemá, co by darovala.

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Já nevim proč si všichni příjdete strašně důležití, že něco někomu dáváte...já prostě někomu něco dám a už se s tím nezabývám. Prý tvrdý chleba dárců - jak se s někým domluvíte, takové to máte když se s ním nedá domluvit, jdu dál...a já, že řešim hovadiny

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Nemluvě o tom, že je jistě ve vaší blízkosti někde popelnice, kde se můžete svých starostí zbavit když je to tedy tak náročné

Ivana B. 57 před 8 roky

Paní Hano, s tou popelnicí jste to přehnala.. ja teď lkvidovala byt po rodičích a než jsem přišla na tenhle server, tak bych věci, které tady udělají radost nebo pomohou,hodila asi také do popelnice, kontejnery pro pomoc sociálním ústavům apod v okolí nemáme. Čas také nemám, ale když něco chci ,ať dát nebo dostat, tak si chvilku udělám. Diskuzí končím, ale vážit slova je důležité, nejen tady, tady je to opravdu citlvá oblast,aspoň já to tak beru..

Akela 588 před 8 roky

Můj poslední příspěvěk víc se k Moserové nebudu vyjadřovat. Jste hloupá ženská. Záložky - přihlásila se na ně jedna paní, měla byste vědět, že tyhle prkotinky atd. se dají použít na spoustu věcí. Např. znám lidi,kteří se věnují sportování dětí, táborům atd. Jsou rádi,že sem tam nějaká dobrá duše jim dá nějaké upomínkové či reklamní předměty a když děti soutěží dávají jim třeba notýsky, propisky atd. jako odměnu. Malé děti to potěší. Vy nečtete knihy nejspíš asi sedíte u čtečky,ale někdy jsou záložky dobré do papírových knih.Nejsem potrefená husa a žádala bych vás o slušnost, mohla byste se též pak přirovnat k paní data, která zde byla velice vulgární. Nevím proč mě urážíte tím,že vybírám popelnice a tudíž mám tolik věcí k darování. To už je od vás opravdu přehnané. To byste se pak musela zaměřit na jiné lidi, kteří dávají hodně věcí a tudíž nejspíš také vybírají popelnice? Asi vás vůbec nenapdalo,že ty věci jsou moje a nebo že jsem si je koupila nebo že mě je dali lidé, kteří je nechtějí vyhodit a budou rádi,že je sem dám, protože na to nemají čas?Na závěr moje krédo je obdarovat lidičky a ne jen jednoho člověka, myslete si co chcete blokujte si koho chcete je to váš problém. Nedávám věci z popelnice dávám hodnotné věci, které by třeba v sekáči stáli dost peněz. A když už jste tak obeznámena Facebookem, mrkněte na stránky retro hračky a kočárky. Dámy nadšené klidně jsou ke kontejnerům a k popelnicícm a získávají krásné staré kočárky,panenky, taktéž na burzách. Co byste jim asi řekla že s tím obchodují, renovují atd.Že vybírají popelnice..... To že dávám pěkné věci, které se někomu hodí nebo líbí tak o tom mluví asi právě to hodnocení, který každý dostává. O tom to je. Pokud se zmiňujete že dáváte věci jinde tak si uvědomte že jinde je to jiné. Tam se požadují odměny, pak že to prodají atd. Tady to má svá vlastní pravidla a já jsem ráda,že jsem tyto stránky objevila a že jsem mohla poslat dál spoustu věcí, které lidem udělali radost. Jste chudá duchem a prosím starejte se hlavně o sebe!

Hana Moserova (autor tématu) 6 před 8 roky

Taky už se k tomu nehodlám vyjadřovat jen bych vám ráda připomněla, že jste si to způsobila sama tento vzkaz byl čistě pro adminy, a že jste na něj všechny odpověděly...trapné a já prý jsem vulgární, nevím, že by vás zde někdo častoval pohlavními orgány. Naopak mi bylo řečeno, že řeším hovadiny. Ano, chodí to tam jinak a lépe...nikdo se o nikoho nestará a nepotřebují dělat "komunitu" biopitomců, ktěří hlídají kolik toho komu dal a co se navážejí do někoho, kdo vyjádřil svůj názor. Ivano paní si stěžovala, že darování je pracné, tak jsem jí poradila mějte se tu jak chcete, piece

Olga Krejčí 22 před 8 roky

Haničko...tak NASHLEDANOU! Užívejte onen jiný server, kde též darujete a nechť se Vám daří.

Akela 588 před 8 roky

Přesně tak a když se vám tu nelíbí tak sem nechoďte my vás rády oželíme. Jste hrubá a nevychovaná. Těmi biopitomci urážíte všechny dobré lidi co tu jsou.

Marcela Molnárová 8 před 8 roky

SNAD JE TADY KAŽDÝHO VĚC JAKÝM ZPŮSOBEM CO DARUJE ,POKUD SE TO NĚKOMU NELÍBÍ TAK AT SEM NELEZE ,JAK KOUKÁM ZAČÍNÁ TADY PLATIT "pro dobrotu na žebrotu! DOCELA SMUTNÝ

trpaslycek 72 před 8 roky

Mně se líbí býti biopitomcem

Věra Pej 1 před 8 roky

Já se vložím do diskuse i když s jiným tématem. Co se nelíbí mě, je o něčem zcela jiném. Před rokem jsem tady dávala velice zachovalou sedací soupravu. Ozvalo se mi několik lidiček, byla jsem ráda, že někomu udělám radost. Jedna paní byla velice neodbytná, že nutně potřebuje sedačku, nemají kde sedět. ležet, prostě strašnou chudinku ze sebe udělala. Dala jsem jí na sebe kontakt a když mi poté volala, nejprve jsem nezvedla, cizí čísla totiž nejdřív kontroluji na webu. Zadala jsme tedy číslo, které mi volalo a vyběhlo na mě neuvěřitelné množství inzerátů dané paní, kde prodávala sedačky, postele, skříně. Zkrátka, na serverech zadarmo si věci brala, aby je pak výhodně prodávala dál. Když mi za chvíli volala znovu, zeptala jsemse jí, za kolik chce tusedačku obratem prodat. To se na mě snesla okamžitě vlna vulgarity. Toto považuji za negativní příhodu.

Blanka 2 před 8 roky

Ja jsem zde, na vasem serveru zatim novacek ale taky mi prijde dost na hlavu listovat nekonecnym seznamem typu: plastovy box siroky, dalsi inzetat:plastovy box uzky. nasleduje plastovy box sirokovysoky Nebo jinych drobnosti.. nic e zlem ale nebylo by lehci dat 1 inzerat a v detailu dat vice fotek?jinak ale SUPER WEBa dekuji za nej!

Blanka 2 před 8 roky

Martin 3 před 8 roky

tak, a husa je pryč.....