Nešťastné polívky..:))

Diskuze » Negativní příhody

Ivana B. (autor tématu) 57 před 8 roky

Včera se mi tady stala velmi nemilá příhoda.. dostala jsme neutral, po dvou měsích od předání tří polévek.. zjistila jsem dodatečně, že to bylo proto, že jsme ony polévjky nepředala.. ano stává se, věcí bylo hodně ,já jsem stará osoba před stěhováním.ovšem neutral bez komentáře po dvou měsích je dost podivné.. zejména, kdyz jsem s tímto uživatelem mezitim několikrat osobně jednala, když si přišel pro další věci. No slovo dalo slovo pri včerejsim poledním předávání, zájemci už nikdy nedám nic,ovšem co si mám dnes myslet o tom, když u těch nešťastných polévek, které jsem večer znovu nabídla /chtěla jsem je samozřejmě původnímuzájemci předat ,ale nepřišel / jsem ráno objevila ono cervené zlověstné POZOR ..

Takže pozitivních příhod mám docela dost, ale tahle je poněkud podivná... iv

Luca Uhrová 2 před 8 roky

na některé lidi je lepší se ...
místo toho, aby byl člověk rád, že něco dostane zadarmo, hledá sebemenší chybičku u druhých. Nechápu a nikdy nepochopím. Stalo se mi něco podobného. No comment!

Ivana B. (autor tématu) 57 před 8 roky

Ano, pochopila bych, kdyby to nebyla dva mesice stara zalezitost a mezitim jsme s nima nekolikrat mluvila pri predani dlasich veci.. uz jim nic nikdy nedam a hlavne nedoporucuji nikomu , navic jsem zjistila dodatecne, ze tu pani mela nick s mnozstvim negativu, tak zalozila i s partnerem, nyni manzelem dalsi a negativu tam maji opet hodne.. ikdyz si na to hodnoceni nejak nehraju, o necem to svedci..

Ivana B. (autor tématu) 57 před 8 roky

Terezko koukni do meho hodnoceni a uvidis.. jinak uzivatele \grimovi nyni a Alzbeta Chovancova nyni tedy pani Grymoova.. ja se jich vzdy tak zastavla ovsem ted uz ne..navic to hodnoceni jak jsme se dozvedela od pani Grymove, protoze jsem chtela samozrejme vedet duvod bylo jeste hlubsi.. jee to presne to, co mi tady ted vadi.. honeni kdo bude prvni a ja jsem shodou okolnosti dostala vec, kterou chteli i Grymovi, precetli si to a vzapeti napsali thle hodnoceni.. predesilam to odevzdani polevek bylo pred dvema mesici, hodnoceni pred tydnem..,ma to i dohru cervene pozor nevim od koho ,protoze, kdyz si pro dalsi matrace( ma je nekdo dalsi/ neprisli /byli v te dobe pro neco jineho ) casove to odpovida a opravdu jsem byla velice neprijemna proi poslednim predavani,kdyz jsem se duvod toho hodnoceni dozvedela/,dala jsem vse dal.. uz se k tomu nevracim, ale mrzi mne to..

Grymovi 22 před 8 roky

to není pravda že bych dávala nějaké pozor - to si klidně zjistěte u administrátorů stránek!!!
a nebyli jsme někde ve stejnou dobu jako jsme byli s apní domluveni, jelikož jsem nesla dvě matrace, a natáhla si při tom rameno, tak jsem jí slušně napsala sms, že se omlouvám, že pro další nemohu přijít.
Kdo bude chtít, klidně si může přijít podívat do mého mobilu na danou sms

Grymovi 22 před 8 roky

a že když reakce na omluvnou sms, je ta že je nabízí dál, tak ať si je dá paní komu chce, jsou to její matrace, a ať nedává do souvislosti že ji někdo JINŸ dal u inzerátu pozor

Grymovi 22 před 8 roky

a není pravda že bych hodnotila někoho podle toho co za věci se mu podaří získat - každého věc co si od koho vezme, tak ať mi někdo nevnucuje motivy které jsou jeho a ne moje

Ivana B. (autor tématu) 57 před 8 roky

Pani Grymová, nevim, co píšete, že není pravda..ja nepsala prece, kdo dal to pozor ale pozor u nich bylo.. smsku samozrejme mam a proc jste neprisla opravdu nevim, matrace se takhle musely delit., v Nuslich jste mela byt do 14 hodin pro matrace a pro ty veci v 15 v Kobylisich, kdy jste tam byla doopravdy samozrejme nevim, uz se s tim neminim rozcilovat, ale opravdu mne to nejen pozlobilo, ale dodnes me to velmi mrzi.. server je opravdu skvely, jsou tu bezva lidi, ale nekdy mi chování některých lidí asi hlava nebere,..konkretne treba ted Vase, ale uz se k tomu neminim vyjafrovat.. bylo toho dost..

Grymovi 22 před 8 roky

ok, příště s nataženým bolavým ramenem poletím ihned na pohotovost, aby jste to měla potvrzené od doktora

Grymovi 22 před 8 roky

dáváte to do souvislosti, když píšete: "ma to i dohru cervene pozor nevim od koho ,protoze, kdyz si pro dalsi matrace( ma je nekdo dalsi/ neprisli"
z této formulace je vidět, že nabádáte aby si lidi mysleli že pozor jsme dali my,