Odpovidam hned , ale oni to prodají někomu jinému .

Diskuze » Negativní příhody

Martina Ka (autor tématu) 0 před 8 roky

Už několikrát se mě stalo , že jsem odpověděla po 5 vteřinách , co byl inzerát uveden , ale nakonec to darovali někomu jinému . Včera me pan řekl že jsem sice byla první , ale pan co mu ji dá mu za to nabídl 300 Kč a dnes ji najdu jak ji prodává v bazaru za 1500 . Přitom my bychom ji potřebovaly , protože nemáme . To se my stalo i dnes znovu z ledničkou , odpověděla jsem hned , pan na i mail neodpověděl a tak mu po dvou hodinach zatelefonuji a on mi rika , ze si pro ni někdo přijede dnes v devět . Tak jak to vlastně funguje ??? Potřebují ledničku , mikrovlnou , též jsem psala jako první , byla volna a po půl hodině mě pan Pise , že prý byl někdo předemnou. Též odpověz ona na inzerát 5 vteřin po publikaci . Takže nevěřím , že je to tu za odvoz , ale kdo víc nabídne .

Akela 587 před 8 roky

Bohužel najdou se tu lidé, kteří s tím kšeftují jak ti co nabízejí tak ti co to chtějí. Tomu se asi zabránit nedá. V pravidlech je napsáno,že to nemusí dávat prvnímu zájemci,ale že si může vybrat, tak je to opravdu o náhodě. Obdivuji sice lidi co tu sedí pořád a stíhají vše do vteřiny. To si opravdu nedovedu představit jak to dělají.Já to tedy nestihnu když semnáhodou nahlédnu. Pokud za to někdo chce dárky nebo chce peníze tak je to špatně. Jak už jsme psala vedle stalo se mě že jsem zavolala na kočárek. Tam se mě ozval pán a říkal, že za to chce balík koly a ještě něco. Když jsem poděkovala že tedy nechci tak se na mě oboříl s větou všichni byste chtěli všechno zadarmo..... inzeroval zde i na konkurenci pokud se to někomu vyplatila za dary je to jeho věc.

Ivana B. 57 před 8 roky

Zdeno, je to jen a jen o lidech..nekteri jsou tu fajn,jak ti na strane darujiciho, tak ti na strane druhe.. a jini jsou ..bez komentare ). Presto jsem moc rada, ze tenhle portal je )

Milan 2 před 8 roky

Druhá věc je také "kupující". Pokud se mi neozve podruhé na domluvu s předáním, dám přednost dalšímu zájemci... Vše je na rychlosti komunikace

Akela 587 před 8 roky

Souhlasím s názorem Milana. Dost se tu setkávám právě s tímto problémem, někdo něco chce na mou odpověď nereaguje a když ano tak se s ním nedá domluvit. Nakonec si vyměníme x zpráv, konečně se dohodne termín odběru a nakonec přijde mejlík s tím, že to mám dát někomu jinému. To mě opravdu nebaví. Jsem ochotná lidem vyhovět,ale co je moc je příliš, když si toho vůbec neváží.

Milan 2 před 8 roky

Děkuji Zdeně za podporu

Sluníčko 53 před 8 roky

Bohuzel, vse je o lidech a v lidech..nebo bohudik? Zkusenost mam spatnou z obou stran, ale nastesti ty pozitivni stale jeste prevazuji. Berte to jako v zivote-nikdy nevite, na koho narazite...

Helena Dvořáková 6 před 8 roky

Též nedávám věci hned prvnímu, kdo napíše. Na emaily typu "Mám zájem" už vůbec nereaguji. Vyberu si prvního, který pošle hezkou zprávu a má kladné hodnocení.
Do rezervace už též nedávám věci hned, počkám, až je zájemců víc, kdybysi náhodou někdo nepřišel, mohu napsat dalšímu.
Ty co píši hned po 5 ti vteřinách, většinou vůbec ve smluvený termín nepřijdou (ani se neomluví) nebo si nepamatují, na co vlastně psali, protože píší úplně na všechno.

Akela 587 před 8 roky

Zuzana 3 před 8 roky

To máte těžko. Někdy mi přijde první email ve kterém je opravdu jenom mám zájem, kdy si mám přijet a jako druhý mi přijde email, že by skleničky udělaly babičce radost, tak v tom případě taky beru druhého zájemce ( který sice může lhát) , ale je to milejší.

Akela 587 před 8 roky

Přesně tak.....

Iva 1 před 8 roky

To je myslím docela zajímavý jev, jak se kdo rozhoduje, možná námět na sociologickou studii? Já jdu zásadně spravedlivě. odpovím prvnímu, tomu držím jeden, max dva termíny podle jednání, ostatním odpovídám, at vyčkají, a pak jdu v pořadníku dál. V kontrastu k Zuzaně naopak vůbec neberu v potaz argumentace "babiččce radost", "moc bych potřeboval/a". Rychlé, věcné jednání - na to slyším.

Ivana B. 57 před 8 roky

CO JE SPRAVEDLIVÉ? O TOMHLE TO SNAD ASI NENÍ.. KDO DŘÍV PŘIJDE TEN DŘÍV MELE NEBO KDO UDĚLÁ RADOST V TOMHLE PŘÍPADĚ.. JÁ TU MÁM PÁR ZNÁMÝCH, KTEŘÍ TU PRVOU ALTERNATIVU NĚJAK OPOUŠTĚJÍ. JE TO KAŽDÉHO VĚC, SAMOZŘEJMĚ..,JESTLI RYCHLOST NEBO NĚCO JINÉHO..

Aa 8 před 8 roky

Musím se zastat Ivy. Každý nemá nebo nechce obětovat tolik volného času. Potřebuje se jen něčeho zbavit a nechce to hned vyhodit. Jako zájemce uvedu ze slušnosti pozdrav, jméno, kontakt. Jako dárce preferuji věcnost a rychlost. Víc netřeba.

Petra Pelikánová Haklová 2 před 8 roky

Mě se stává často, že když někdo něco nabídne a já odpovím, tak nejsou schopni ani odpovědět. Radši nenabízejte a nechte si to doma.

Petra Pelikánová Haklová 2 před 8 roky

Samozřejmě to neplatí pro všechny