Darování

Diskuze » Negativní příhody

Dana Dostálová (autor tématu) 40 před 9 roky

Musím se podělit o negativní zkušenost s uživatelem - Tereza Kadlecová. Slečna tady poptává spoustu věcí, z dobrého srdce jsem jí nabídla víc (objemných) věcí za celkové poštovné 100,- (85,- bude stát ten balíček + krabice, balení aj.) Slečna odmítla s tím, že je to moc, a že to chce obyčejně za polovinu (stálo by to o cca 20,- kč. méně, ale bez záruky a bez možnosti náhrady škody od Čp v případě poškození a ztráty). Jsou to pěkné funkční věci, ještě jsem jí chtěla nabídnou něco pro mimčo, měla bych s tím starost, ale když to nutně potřebuje, bude za to ráda... no a ono omyl...Čili sečteno a podtrženo, za dobrotu na žebrotu. Takže tohle je moje zkušenost

Myval234 6 před 9 roky

Moc pěkné Proto raději vůbec nezasílám. Nechci, aby se funkční věci manipulací České pošty staly už úplně nepoužitelné. Pokud má někdo opravdu zájem, ať si pro věc přijde osobně. Velmi mě ale baví uživatelka Pavlína Homolová, která mi již na spoustu inzerátů napsala, že má zájem. Hned z naší první emailové výměny jednoznačně vyplynulo, že ona chce věci zasílat (mimochodem také obyčejně a podle všeho na moje náklady), zatímco já toto opravdu nehodlám dělat, což ostatně zcela otevřeně uvádím i ve svých inzerátech. Ani to ji ovšem neodrazuje na moje inzeráty dále reagovat. Nejdřív mi to pilo krev, ale teď už se jen směju Méně vtipné mi ale přijde, když se s někým snažím domluvit na předání a daná osoba najednou buď vůbec není schopná komunikovat (asi nepočítala s tím, že si věci taky bude muset vyzvednout či co), nebo bez omluvy nedorazí a čekám jako blbec úplně zbytečně. Nebýt dnešních milých zájemců, kteří se dostavili přesně na čas, už bych hodně zvažovala, jestli to mám zapotřebí a nebylo by snažší ty věci prostě vyhodit.

Lucie Pavlíčková 32 před 9 roky

Obě uvedené uživatelky mi též čas od času plní emailovou schránku emaily s požadavky, které se vylučují s textem inzerátu nebo s mým profilem. Obyčejně nezasílám ani já, nehodlám se pak s někým dohadovat, zda jsem opravdu odeslala či nikoli - neexistuje totiž doklad - takže tuto cestu opravdu nedoporučuji! Přeji krásný den všem odvozákům a hodně splněných přání "jen za odvoz" !

Myval234 6 před 9 roky

Je dobré vědět, že v tom člověk není sám Velmi bych ocenila, kdyby ostatní (zvlášť ti, kteří tady jsou již dlouho a mají hodně zkušeností), aktivně zveřejňovali problémové uživatele. Chápu, že je to nepříjemné a do případného konfliktu se nikomu nechce. Na druhou stranu by to ale zásadně usnadnilo orientaci nováčkům, kteří by pak po jednom inzerátu nezískávali pocit, že nemá smysl tomu vůbec věnovat energii. Rovnou by dokázali vyfiltrovat postavičky, které zřejmě patří k místnímu koloritu. Samozřejmě, že to není samospásné, ale očividně se zde pohybují známé firmy, na které si lze dát pozor a nenechat si jimi kazit náladu. Hezký den všem a mnoho příjemných předání

Dana Dostálová (autor tématu) 40 před 9 roky

Souhlasím s Mývalem Uvedená uživatelka (Pavlína Homolová) mi píše prakticky na jakýkoliv inzerát a také požaduje obyčejné zaslání, prakticky na moje náklady, proto na tento zájem již ani nereaguji...