Andrea Karbanová Dvůr Králové nad Labem

Diskuze » Negativní příhody

almagul (autor tématu) 0 před 9 roky

Dobrý den.chtěla bych upozornit na uživatele Andrea Karbanova.Domluva s ni zněla,že po obdržení poštovného (190kč). pošle balík hraček pro rozvoj,tzn. melodie,barvy atd.tak mi poslala balík který patří do koše-drobné zbytky od lega,staré potrhané knížky, 3ks pěnového puzzle atd.žádnou normální hračku.a to ještě poštovné zaplatila jen 73kč.takže zřejmě timto způsobem si přilepšuje.UBOHOST !!!

Renata Zejdová 1 před 9 roky

Mám podobnou zkušenost. Po zaslání 190kč poštovného mi přišel od Andrei Karbanové balík oblečení.Vše je na vyhození hadry,veteš, flekaté a roztrhané.

Lucie Pavlíčková 32 před 9 roky

Já jsem paní Andree nadhodnocené poštovné odmítla zaplatit, za kabelku a tričko je pošta max 60Kč i s balným a ne 150Kč . Takže zkušenost špatnou nemám, ale jen proto, že jsem jí na "kšeft" nekývla . V každém případě též nedoporučuji...

stanislav vlk 4 před 9 roky

Mě paní řekla , za poštovné a balné 199 kč. Také jsem si říkal proč tolik ?! Na konec jsem řekl dobře. Balík přišel v pořádku a paní poslala i pěkné věci. Pošta přitom stála 73 kč. Takže paní si vydělala 120 kč. Byl to můj první (drahý) balík so jsem si nechal poslat , a také naposledy. Příště to opravdu už neudělám.

Dana Dostálová 40 před 9 roky

To je tedy s podivem, že jste to zaplatili, já mám tady zkušenost s jednou paní,která si řekla za poštovné 100,- Kč a měla jsem z pošty co dělat abych tu krabici vůbec odnesla a poštovné zaplatila asi 90,- Kč. Ale takovou astronomickou částku bych teda nikdy nedala :-/