Nespolehliví zájemci

Diskuze » Negativní příhody

Karel Schwarzbach (autor tématu) 0 před 9 roky

Někteří lidé jsou velmi zvláštní, pokud mám užívat eufemistické vyjádření. Zájemce projeví zájem, domluvíme den a hodinu na odvoz věcí. Já se utrhnu z práce a spěchám do bytu, který vyklízíme a jen tak pro jistotu volám, zda domluva platí. Dotyční neberou telefony a na schůzku samozřejmě nepřijedou. Samozřejmě, že bez omluvy. Stačila by SMS, Chce-li někdo konkrétní jména, mohu poskytnout. Bohužel negativní případy zatím převažují nad pozitivními.

iveta156 5 před 9 roky

Pane Karle, musím Vám dát za pravdu, také mám takové zkušenosti. Pán projevil velký zájem, čekala jsem s věcmi na smluveném místě, on nikde, tak mu po nějaké době na můj účet volám (nemám volné minuty) a evidentně se bavil. Dala jsem mu druhou šanci a již se neozval. A mám i další případy, kteří mají zájem a pak vůbec nekomunikují. Chtělo by to nějakou kolonku, kde by se tito nespolehlivci zveřejnili

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

hmmmmmm, no už jsem ztratil 3 hodiny života ohledně darování Tv se 7 zájemci - plno jich už jezdi 14 dní, a Tv máme porát doma

Helena Dvořáková 6 před 9 roky

Tak tedy jmenovitě Bára Svobodová. Poprvé nepřišla, ale později zavolala a omluvila se. Dohodl se další termín, SMS se omluvila. Pak několik dní nevolala, tak jsem zavolala já. Opět se dušovala, že si věc (bundu) určitě vezme a že zavolá v pondělí a dohodneme se. Již je to 14 dní a nic. Z mé stany již žádná aktivita není, protože už mě to nebaví a ještě si myslím, že pokud dávám něco zadarmo, tak dotyčný si má sám zavolat a přijít na udané místo. tak tedy palec dolů Báře Svobodové.

Petra Drzý Čert 12 před 9 roky

Také tomu nerozumím. Do své nabídky jsem napsala přímo ulici, kde je možnost to, co daruji vyzvednout, paní si to zarezervovala s tím, že si pro to přijede. Najednou se mi ozvala s tím, že se sem nedostane, že jede autobus jednou za hodinu, atd... Proč si to ti lidé nezjistí dřív,než se se mnou domluví na převzetí? Je to akorát ztracený čas.

Linux Debian 64 před 9 roky

...možná proto, že neví kde lehce a rychle zjistit si nějaký spoj Když tak pošli dál - idos.cz - všechna spojení , bus, vlak, tramvaj nebo šalina , dokonce lanovka i lodě

Petra Drzý Čert 12 před 9 roky

Spíš asi jenom chtěla rychle reagovat, aneb když je něco zadarmo tak to musím mít, a až pak zjišťuju ostatní věci....

Lukáš Václav Effenbe 29 před 9 roky

osobně to dělám tak, že nabízím vyzvednutí věcí POUZE u mě v práci nebo večer u mě doma alespoň mě pak neštve, že kvůli nějaké nespolehlivé osobě přijdu o čas..

Marcela 2 před 9 roky

... taky mam jasne dane, kde je mozne veci vyzvednout a stejnak mi nekolikrat prisel dotaz, jestli bych to nekam nedovezla. Naprosta ztrata casu, odpovidat na takoveto maily. To muze napsat jenom nekdo, kdo jeste nikdy nic nedaroval.

Pája Slezáková 3 před 9 roky

Ahoj/dobry den, Anastázie Taskina slibovala, jak dorazi pro brusle, co jsem nabizela a nic. Po mesici jsem je dala spolehlivejsimu zajemci,a le nastvala me pipina, kdyz jsem je kvuli ni mela tak dlouho v praci.