Terinka Hudziecová

Diskuze » Negativní příhody

Michal Nico Nekola (autor tématu) 14 před 9 roky

Uživatelka - http://vsezaodvoz.cz/profil/17522/terinka-hudziecova komukoliv píše zájem o zboží tvrdí každému něco jiného,nejdříve má nemocného syna,pk zase má dceru,atd...navíc tím že jsou nemocní žádá víc a víc zboží což uživatele může odměkčit.Já osobně jsem pro aby se tato uživatelka zablokovala protože myslím že když už tak férově a né LHÁT ! Kvůli takovým jako je ona s námi nechtějí ani mimozemšťani mluvit

Alena 15 před 9 roky

Dana Dostálová 40 před 9 roky

Bohužel mám stejnou zkušenost i z jiného podobného serveru

Alena 15 před 9 roky

Mě sice uživatelka nic netvrdila, ale pro rezervovanou věc si vůbec v domluvené době nepřišla a ani se pak neozvala, že proč.

Lucie Pavlíčková 32 před 9 roky

Mohu se přidat se stejnými zkušenostmi odsud i z MMB. Paní jsem přestala reagovat na výzvy, naštěstí ona mě pak taky přestala kontaktovat...asi si vybrala jiného uživatele.

Parkes 57 před 9 roky

Několikrát taky vydírala chorobným dítětem, ale pak přestala reagovat. Spíš bych to tipovala na psychickou poruchu - kratochvíle problémové osoby. Souhlas se zablokováním.

Berunka 1 před 9 roky

Nejhorsi je,ze Tereza nemocne dite nema,jen takhle zada aby ji nekdo neco daroval,ze nema a pak to na facebooku prodava.Je to znama firma

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Michal Nico Nekola s těma Mimozemštanama to musím potvrdit,taky semnou nemluví