Nedodržení dohody

Diskuze » Negativní příhody

jana štefanová (autor tématu) 3 před 9 roky

Chci upozornit na chování pana Janošíka, který na svém profilu nemá uveden telefon (!), pouze i-mailovou adresu. Pan Janošík nedodržel dohodu, že zkusí u kamaráda, zda set-top box funguje, a pak si TV buď odveze nebo set-top box vrátí /inzerovala jsem TV se set-top boxem/. Na mé pokusy o kontakt nereaguje. TV bez set-top boxu neudám, tak ji budu muset nějak dovléct do odpadu - pan Janošík, je opravdu galantní. A navíc zabránil, aby TV dostal někdo jiný - hlavně že on sám si z darovaných věcí zařizuje celý byt. Jana

Lucie Červenková 1 před 9 roky

Je to smutné, ale zkuste to, třeba telku udáte. My máme například doma několik různých set top boxů bez televize (manžel se vždycky pustí do nějaké akce bororo pak se nám to doma vrší), třeba je na tom někdo podobně...

jana štefanová (autor tématu) 3 před 9 roky

teď se mi pan Jánošík ozval na e-mail. Tak uvidím. Na inzerátu jsem to už opravila s tím, že TV je bez set-top boxu

Michal Nico Nekola 14 před 9 roky

MÁM NA NĚKTERÉ ZBOŽÍ I 30 ZÁJEMCŮ A NEBYL NIKDO SCHOPNEJ VYZVEDNOUT...TAKŽE S TÍMHLE PROSTĚ MUSÍTE POČÍTAT !

jana štefanová (autor tématu) 3 před 9 roky

Dnes je 27.2.2015 a pan Janošík se neozval, takže je to jasné. A na našem paneláku se musely přelaďovat programy, takže TV stahuji z nabídky, protože ani někdo se set-top boxem by neměl zájem se při zkoušení zdržovat s přelaďováním. Jana Štefanová

Tomas Mithofer 45 před 9 roky

Ono plno lidí píše že o věc mají zájem, ale nic se neděje dál. Komunikace děs, nedivím se že plno lidí jednoduše věc vyhodí. Jánošík by měl dávat ne brát