zábava pro děti

Diskuze » Nabízím pomoc

Lenka Pfeiferova (autor tématu) 0 před 8 roky

nabízím pro někoho asi nejlépe s dětma.. kdo žije v bytě a nemá možnost děti nechat vyřádit venku.. máme malej domeček a velkou zahradou a bazénem ..2 kočky a 2 pejsky krásnou okolní přírodu a jsme v praze.. kdysi jsem byla sama s dítětem v bytě a leto co léto doma nebo na přeplněný drahý bazén.. tak že možnost se domluvit na grilování a navštěvování k těmto ůčelům..

Dáša 19 před 8 roky

Katka Brandtlová 9 před 8 roky

Ahojky, to je milé

Katka Šedivá 1 před 8 roky

Juj, to by jsme brali hned smím se zeptat , jestli a případně jak staré máte dětičky? Teda né, že by to bylo až tak důležité, máme 2,5 letého mrňouska, takže věk, kdy se vyřádí a skámoší snad s každým, kdo mu padne do oka

Míša Kozelkováá 1 před 8 roky

Dobry den , a odkud z Prahy jste

Silvia 6 před 8 roky

To je hezký od tebe.

Kreatura Obecna 1 před 8 roky

Jezis, tak to je uzasny... jsem ani nedoufala, ze by vubec existoval nekdo podobně hodnej a ochotnej, navic jeste aby to byl jeho napad... klobouk dolu!

Janka 7 před 7 roky

(editováno adminem)

Lucie 28 před 7 roky

To je pěkný ,rádi by jsme využili ( i když je léto daleko a člověk neví co se ještě stane) .

Akela 588 před 7 roky

Paní to psala skoro před rokem tak jestli to vůbec platí

Lucie 28 před 7 roky

Vím ale co kdyby to platilo znova : loni jsme byly malí

Kiri 6 před 4 roky

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

To už asi neplatí co.

(smazaný uživatel) 78 před 4 roky

Možná s rouškama by to mohlo platit i dnes,vlastně dnes už ne, Dnes už jen pro rodinné příslušníky

(smazaný uživatel) 66 před 4 roky

Hmmm. Roušky jako platidlo. To je silná myšlenka. Nejdřív to zavést v rodinnách. Ty lepší by měly roušky z dražších látek doplněných šperky, ty chudé pak z látek ze spoďárů a podobně.
Třeba jedna se srdíčky by byla dvě látkové bez potisku. Zároveň by se tím chránilo proti inflaci vzniklé šitím nových roušek protože by se onosily a spadly by do nižší kategorie ještě pod nepotisknuté. To by zároveň udrželo zlou dělnickou třídu a její revoluce tak kam patří.

No ještě že to napadlo mne a ne někoho obyčejného!