Nahlášení inzerátu - Spam/fake/reklama? + Pravidla slušného chování.

Diskuze » Mám něco na srdci

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Zdravím,

ukažte mi prosím tupce, který nahlásí nezávadný inzerát s předem stanovenou dobou předání, konkrétně tento: http://vsezaodvoz.cz/inzerat/66708/htc-hd2-na-nd jako spam / fake / reklamu. Rád bych si to s dotyčným vyříkal hezky z očí do očí. Dost pochybuji, že by na tom bylo něco závadného. Ani bych se nedivil, kdyby to byl závistivý pan Roubíček.

Mimochodem kontaktovalo mne kvůli inzerátu již šest lidí. Ani jednomu jsem se neozval ne snad proto, že bych někomu z nich předmět nechtěl předat, ale kvůli stylu, kterým se mi ozvali oni. Jde o to, že pokud odpověď neobsahuje žádný pozdrav a jméno dotyčného, obvykle se neobtěžuji čtením dál a mail letí do koše, protože s takovými lidmi se prostě nebavím. Pokud někdo reaguje prostým "Mám zájem" ve strachu, aby ho někdo náhodou nepředběhl, má smůlu, protože na takové zprávy taktéž nereaguji a zpráva letí opět do koše.

Rozmyslete se tedy prosím, než mne budete kontaktovat za účelem získání jakékoliv mnou vystavené věci. Není nutné spěchat s odpovědí na inzerát, právě naopak. Dejte si na odpovědi záležet, aby jste se dobře prezentovali. Toho, komu danou věc svěřím, totiž volím já.

S pozdravem Josef Turek

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Závistivý pan Turek to jste napsal o sobě ne

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Potrefená husa se vždy ozve... Tuna smajlíků, žádná informační hodnota a urážky.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

S navážením se do druhých jste začal sám ,elektro šrot nesbírám a ani nehodnotím moudřejší ustoupí lidi to nezajímá
(editováno adminem)

Dew 19 před 7 roky

Pane Turek, máte pravdu ! Roubíček je ostuda těchto stránek!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já tady nerozdávám podělané hadry a nenavážím se do druhých .

Marty 44 před 7 roky

Dobrý večer pánové,
@Petr Roubíček @Dew @Josef Turek už máme všichni dost těch vašich neustálých hádek zde. Někteří z vás už x krát varováni byli a nám došla trpělivost. Dnes nám na podporu již přišla dokonce stížnost na určité z vás. Proto vám píši naposledy varování v případě opakování hádek budete všichni tři časově zabanováni, pokud ani to nepomůže budete zablokováni trvale
S pozdravem Admin Márty

Dew 19 před 7 roky

Hlavní strůjcem všech neshod zde p.Roubíček Váš kamarád ? vyhrožuje nám Adminem.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ano já jsem upozornil administrátora a není to můj kamarád ten váš inzerát jsem též nahlásil a tuším kdo za tím vším je ,že pan Valenta

Dew 19 před 7 roky

Ubožáku ubohej já dávám .Označit můj inzerát že není aktuální už je toho dost! OSTUDO.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Samozřejmě jsem o tom vašem napadání zase opět informoval pana Administrátora tak můžete klidně pokračovat já mít blokovaný účet nechci to je váš rozruch

Dew 19 před 7 roky

To jste udělal dobře" Hlásit se to musí "

Marty 44 před 7 roky

Uživatelé: @Dew a @Petr Roubíček byli dočasně zablokováni.
S pozdravem Admin Márty

Zdeněk Řezníček 2 před 7 roky

Takto by měli postupovat admini i na jiných stránkách, varování-nepomůže? tak letenka.

michal 95 před 7 roky

To je správně jen tak dál pořádně zablokovat ,ale jak jsem psal na jiném webu žádné blokování není definitivní lze ho obejít tak blokujte jak vzteklý stejně to nebude nic platné .

Akela 587 před 7 roky

Na jiném webu mají v pravidlech,že se prodávat nesmí,že je to jen zadarmo, ale očividně to neplatí a tím pádem by to měli vymazat z pravidel. Když chce někdo něco prodávat nebo kupovat měl by navštívit jiné stránky

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

A tak si tady, pod Řípem, žijeme

michal 95 před 7 roky

Pak je možné dát znaménko pokud není zadarmo ,ale ban je podle mě nedostatečný ,protože jeden uživatel se může přihlásit z jiných počítačů ,někteří provozovatelé ověřují dopisem adresu například Aukro tam každý přešlap je na pořád ,jedině by se musel přestěhvat .

Josef Turek 4 před 7 roky

Ten Marty mi nezablokoval ,ale povedlo se mi vyštípnout konkureci ,účtů mohu mít mnoho ,jsem rád ,že se tu pravidla nedodržují a je tady bordel ,zabokovat mě nemůže tak budu zase provokovat .

Josef Turek 4 před 7 roky

Stejně se tu kecají blbosti ,závistivý Marty a Roubíček jsou jedna ruka .

michal 95 před 7 roky

Prosím mooc nechte toho pana Roubíčka a pana Dew administrátor zablokoval já dostal od pana Roubíčka spousty věcí co z toho máte ,chápu ,že máte potřebu se někde odreagovat ,ale tady je příjemný prostředí a toho je třeba si vážit ,ještě se přimlouvám za zrušení trestu ,děkuji Goran .

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Nějaký vtipálek si hraje a vydává se za mne. Výborně, jak tak koukám, stejně je to každému ukradené. Na rozdíl od tohoto pana "Turka" ale nemám jen dva komentáře, které bych napsal hned pod sebe. Přiživovat flame umí ale pěkně.

Vůbec nějaký pan Roubíček, Dew ani zde můj rádoby dublér, mne nezajímají ani trochu. Původně jsem reagoval na to, že měl všude spousty komentářů a do všeho se pletl. Pak mi někdo neodůvodněně (spam, fake ani reklama v tom nebyly) nahlásil inzerát a tak jsem se tu trošku rozepsal. Toť vše.

Petr Roubíček 4 před 7 roky

Admine sis myslel že se mě zbavíš, i kdyby jsi mi zablokoval všechny moje účty udělám si nové, na svině se voda vaří. Hmmmm chytrej Josef Turek hned poznal, že jsem to byl já měl bys být zablokovaný s námy, ale jak řikám, dá se založit vždy nový účet anebo jak jsem napsal výše ověřujte dopisem jako na aukru
pac a pusu márty

Josef Turek 4 před 7 roky

Kde pak nade mnou nikdo nevyzraje paci paci marty .

Josef Turek 4 před 7 roky

Kdy už odblokují toho Roubíčka a Dewa už tu začíná být nuda musel jsem založit i falešný profil Roubíčka tak si tady píšu sám sobě nikdo to totiž nečte asi přejdu na jiný stránky .