na oplatku...

Diskuze » Mám něco na srdci

Janka (autor tématu) 7 před 7 roky

Zdravim. Dneska se mi dvakrat stalo, ze jsem dostala na oplatku... A dokonce se na to i lide ptaji. Jsem tu sice kratce, ale ne z duvodu, abych za to neco dostala. Je to sice mile, ale kdyz za to budu neco chtit, mohu to nabidnout jinde k prodeji... Nemohu mluvit samozrejmne za vsechny, ale za me NIC nenosit. Za to predem dekuji

Ema Hrda 43 před 7 roky

No mě pokaždé člověk co si pro věci přišel přinesl nějakou drobnost a dělám to i já pokud jsem si zde něco vybrala co by se nám hodilo bylo by mi trapné někam přijít a nic nedonést

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také ,když něco dávám neočekávám za to nic ani nic nechci .

Lucie 28 před 7 roky

Já osobně vetsinou dávám ,ale když někdo nechce tak mu to nenutím ( vždy to mohu odvez zpět )

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

No, já obvykle nosím nějaký mls (studentskou pečeť, nebo jinou sladkost), ale dnes jsem bohužel nemohl donést nic

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Osobně jsem raději pokud mi nikdo nic nedává ,dávám věc zadarmo jediné co mě potěší je pozitivní hodnocení zde na stránkách ,pokud budu za věc něco chtít tak ji prodám přes bazar .

Aa 8 před 7 roky

Tak se také přidám Nenosím nic a když něco dávám, nic nechci. Jsem ráda, že věc ještě někdo užije. Poděkování a rychlé jednání je oboustranně vstřícně přijímáno. Líbí se mi nápad tohoto webu - nemusíš házet do popelnice vs nemusíš vytahovat z popelnice