Beru vse

Diskuze » Mám něco na srdci

Honza Honza (autor tématu) 4 před 7 roky

Nechapem ludi co maju v profile: daroval 0 a ziskal napr.70 veci.Co s tym robia? Predavaju ? No ja takym nedavam nic sorry ale je to tak

Petr Roubíček 242 před 7 roky

měl jsem podobný názor ,ale pak si řeknete co ,když ten člověk věc potřebuje a prostě si nemůže kup dovolit .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Jinak je lepší věc darovat břímě jak obdarovaný s věcí naloží je na něm samém tedy já mám potom čisté svědomí ,že jsem pro likvidaci té věci udělal co šlo a jednoduše ji nezahodil ,přeci těžko hlídat co s tím ten dotyčný bude dělat ,jsem rád za to ,když řekne ,že věc bude využita na něco .

Honza Honza (autor tématu) 4 před 7 roky

Vlastne pravda

Janka 7 před 7 roky

Pravda je tam i tam. A ne kazdy shani jenom pro sebe. Ne kazdy, kdo tu pomoc opravdu potrebuje je stale na internetu.... a ja treba obcas zajdu do nadace Cesta domu, prave kvuli tem, kteri se k internetu spis nedostanou.

Vyklízím šatník 2 před 7 roky

Věci většinou prodávám nebo daruji zde či charitě. Z obojího mám radost, prodej mi přinese nějaké extra peníze a z věnování mám zase pěkný pocit. Netrápí mě, co se s věcí následně děje. To by těch starostí potom bylo až moc.

Honza Honza (autor tématu) 4 před 7 roky

Sluníčko 53 před 7 roky

Osobně to beru tak, že když chci věc předat, tak ji předám tomu kdo si ji vyzvedne dle domluvy. Mít v profilu předání X-věcí a pak nepřijití na domluvený termín je podle mě horší, než nedarovat nic ale vyzvednout si domluvené v pořádku.

Nejde lidi soudit jen dle svého úhlu pohledu, nevíme v jaké jsou situaci. Pokud někdo nyní potřebuje jen přijímat, ráda mu věci předám. Nikdy nevím, kdy budu potřebovat pomoc zase já (a nemusí jít jen o hmotnou pomoc, někdy stačí správná informace ve správný čas).

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Také to tak vidím .