podvodnik s č.u.1021412148/6100 mail ales.palasman@seznam

Diskuze » Mám něco na srdci

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

LIDI POZOR!!!!neposílat peníze na ucet 1021412148/6100 mail ales.palasman@seznam.cz,JE TO PODVODNIK A ZLODĚJ,MÁ VICE PROFILU!!!!!

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Město: Bochoř (mapa)
Vloženo: před 9 měsíci
Zobrazeno: 951x


a

Aleš Palasman
0 0 0
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Město: Tachov (mapa)
Vloženo: před 5 dny
Zobrazeno: 1420x

Lucie 28 před 7 roky

Jj taky jsem zjistila i když komunikace byla v pořádku. Syn tak loudil a prekecaval ,až jsem podlehla a udělala výjimku - a on(a) podvodník

Eva (autor tématu) 10 před 7 roky

prosim všechny podvedené,zdali by napsali pánovi co me kontaktoval ohledně také podvedení diky...jeho email...klacek2006@seznam.cz

Ema Hrda 43 před 7 roky

Také jsem zaslala ale neřeším to je to pár korun a mě rozhodně chybět nebudou

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já měl velké štěstí bylo mi to podezřelé ,přidávám jeden text :
Dobrý den, ano lze zaslat, paní co měla vyzvednout osobně, odřekla, že odjíždí do zahraničí a další dva ani už pak neodepsali...
Poprosím Vás tedy o Vaši adresu, abych zaslal podklad.
S pozdravem, ALeš

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Pro paní Emu Hrdou,je to sice malá částka,ale bylo nás docela dost,možná je i někdo kdo se bojí přiznat a jestli tohle pán dělá i pod jiným jménem a jinde,bude nás asi dost.

Alexandra Drastilová 32 před 7 roky

Asi nejde o ty peníze,ale o princip a proto je to potřeba řešit.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

určitě řešit pokud se bude od problému utíkat bude to pro něj bezva výdělek bez práce ,bohužel takových jedinců je na internetu mraky mají spousty fint jak vytáhnout peníze ,bohužel existují i účty beze jména třeba Blesk peněženka je to jako předplacená karta v telefonu .

Petr Babšický 2 před 7 roky

lukasgolas@seznam.cz
Pokud tedy m áte zájem, cislo uctu je 1021412148/6100, jak zaeviduji platbu, staci klidne jen ofotit, tak odesilam. Pote sem zaslu cislo baliku, s pozdravem, Golas......je to levá...taky 150,-Kč nabizel Dolce Gusto

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Nic neplatit jmen může mít nespočetně !!!!!!!!!!!!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

To má asi pěkný plat ,pomohlo by možná trestní oznámení ,pokud se sejde více je šance i na soud ,operuje zřejmě na hodně webech .

vlasta 10 před 7 roky

/App_Themes/Default/Images/non_avatar.jpg
Dobrý den, mám problém s Vaším klientem, který používá účet č.: 1021412148/6100, na internetu vystupuje pod jménem Aleš Palasman a e-mailovou adresou ales.palasman@seznam.cz, tento klient je podvodník, který na internetu prodává různé zboží, za které chce platbu předem a přitom žádné zboží nezasílá a po zaplacení již nekomunikuje, prosím o radu, jak mohu a mám postupovat, aby se mi mnou zaslaná částka vrátila.
Petr Jermář
Dobrý den,

jedinou cestou je podání trestního oznámení na Policii ČR, která zahájí vyšetřování. Banky nemají žádnou pravomoc do platebních transakcí jakkoliv zasahovat. Nemohou platby stornovat ani vracet, neboť jim nepřísluší role policie ani soudu.

Pro bezpečné bazarové nakupování na internetu doporučuji používat výhradně služeb Aukra či Ebay, kde vidíte historii prodávajících a jejich hodnocení ostatními kupujícími. V případě podvodu navíc tyto portály nahrazují kupujícím škodu, neboť ručí za kvalitu obchodního prostředí. Nakupovat od zcela neznámých lidí bez historie s často falešnými profily je nerozumné, není-li možné osobní předání. Riziko podvodu je značné. Zárukou není ani nákup na dobírku, kdy Vám v balíku může přijít cihla.

tak co jdeme do toho??? Ráda se ujmu sepsání.. pokud máte zájem tak dejte vědět a pokud už to někdo dělá tak kdo? děkuji

Petr Roubíček 242 před 7 roky

lehkoživka se bezdůvodně obohacuje