Pro Administrátory!

Diskuze » Mám něco na srdci

Dana Dostálová (autor tématu) 40 před 8 roky

Podle posledních několika týdnů, možná měsíců jsem si všimla že se Vám to označování inzerátů trochu vymklo kontrole, teď jsou vykřičníky téměř u každého druhého inzerátu a to zcela bezdůvodně, např. u paní Zdeny která má vykřičníky i u dětských rukavic a to i přes to že je ve správné kategorii a nic za to nechce. Prostě to někdo označuje ze srandy nebo nevím proč ale už je to úpplně mimo mísu...

Akela 588 před 8 roky

Dobrý den Dano. Teď jsem si toho právě všimla opět nějaký dobrosrdečný člověk jestli je to vůbec člověk dáva vykřičníky. Jestli je to jeho koníček tak ať si to užije. Pokud já dám někdy vykřičník tak jen vždy když je to odůvodněné,ale proč rukavičky? Košilku chtěla slečna Chýlová bohužel s ní nebyla domluva a tak jsem jí uvolnila. Pokud to dělá ona /nechci nikoho omylem nařknout/ tak to nechápu.

Akela 588 před 8 roky

Ještě dodatek když už se tu věci dávájí zdarma a za odvoz měl by se tu také rozdávat rozum, dobrosrdečnost a slušnost. Myslím,že by to pár lidiček potřebovalo.

Akela 588 před 8 roky

Vážení administrátoři, neustále mě někdo dává pozor a ne jeden člověk protože mé nabídky zmizely. Budu ráda, když to prošetříte jako minule a tentokrát mě řeknete kdo to dělá nebo toho člověka zveřejníte. Děkuji.

Tomáš 421 před 8 roky

Někdo Vám prostě závidí, že děláte něco jinak, než on a ještě k tomu za to nechcete peníze.
Co se těch vykřičníků týče - no, ehm - když má někdo dojem, že je něco špatně, ať to kliknutí pošle alarm jen do administrace a ne hned do veřejného prostoru, ne?

(smazaný uživatel) 134 před 8 roky

Ja bych to nebral jako krizi. Budte nad veci.

Monika Lipova 2 před 8 roky

Ted se mi neco podobneho stalo u sprchy, opravdu za ni nic nechci.

Akela 588 před 8 roky

Máte pravdu ať si to užijou

Akela 588 před 8 roky

A už to zase začíná, děkuji za označení, copak se vám zase na podprsence nelíbí??????

Admin Petr 247 před 8 roky

Přátelé jako první krok (se Zdenou už jsme nedávno takto řešili na dálku):
pokud Vám někdo nahlásí více inzerátů, které jsou jinak evidentně v pořádku, prosím pošlete nám na ahoj@vsezaodvoz.cz odkazy na tyto inzeráty, ať můžeme dohledat, kdo je nahlašoval a zablokovat ho, pokud
se ukáže, že nahlašuje masově.
A jako druhý krok: nenechte se odradit, každý „narušitel", který se kdy objevil šel brzy o dům dál
Děkujeme

Dana Dostálová (autor tématu) 40 před 8 roky

Koko 1 před 8 roky

Ač nováček, dovolila bych si malou poznámku k vykřičníkům. Pravděpodobně jsem asi dnes omylem něco takto označila. Probírala jsem se webem, a hle - vidím vykřičník(šedivý), říkám si -co to asi je? Nastavím kursor myši a čekám zda se objeví bublina, nic, tak kliknu a zase nic..... Šla jsem to tedy zkoušet na vlastní inzeráty a ani nevím, jestli jsem takto označila některý sama sobě Už se od vykřičníků držím dál, ale ocenila bych bublinu při najetí kursorem. Možná takových zvědavých neználků jako já, je víc.....

Klára Míčková 35 před 8 roky

...nebo se umáčknou omylem, což se před pár týdny myslím stalo mně (omlouvám se, už ani nevím, u koho to bylo). Vůbec jsem netušila, co se pak stane. Jen mě zarazilo, že pak vyskočila hláška "už byl takto označen". Ignorovala jsem to jako cosi nepodstatného. Až teď jak se probírám tímto tématem, zjišťuju, že jsem někomu zavařila. Ach jo! Mrzí mě to zpětně. A souhlasím, že zrovna takováto funkce by měla být trochu hůř aplikovatelná.

Petr Roubíček 242 před 8 roky

Vykřičník je oprávněný např. pokud někdo chce něco měnit ,nebo chce úplatu čokoládu ,cigarety atd. ,nebo co jsem zjistil zadává inzerát i 4 krát pak sázím vykřičníky také ,ale vždy napíšu proč ,pokud je to normální inzerát za odvoz můžou v něm být třeba ponožky nebo kalhotky je mi to jedno ,pokud je to podané ne pod sebou x krát ,takové inzeráty blokuje i třeba Bazos jako duplicitní .

Tomáš 421 před 8 roky

Nápovědná bublinka u tlačítek JE. Chce to jen vteřinku přidržet kurzor na místě a ne hned zbrkle zkoušet, na co to je. V reálném životě taky hned nemačkáte neznámá tlačítka nebo páčky, že…?

Malenova 1 před 8 roky

Ano vše je v pořádku pokud např. někdo zadává reklamu na půjčky nebo stejný inzerát pod sebou má 5 krát ,nebo pokud někomu napíšu a on mi zdělí ceny tak pak jsou vykřičníky nutné ,jinak ať si každý nabízí co chce pokud je to alespoň trochu odpovídá tomu co je v podmínkách ,jasně zbrklé a neuvážené vykřičníky jsou blbost pokud je označen někdo dvakrát inzerát ihned zmizne .

Akela 588 před 8 roky

Chvíli byl klid a dnes mě opět nějaký inteligent dal pozor u úplně normálního inzerátu. Již dvakrát jsem to řešila přes administrátory a bylo mě řečeno,že to dělá stejná osoba. Koho to neustále baví? Zjistila jsem také že jistá osoba, která si ode mě brala spousty věcí je vymazaná. Nevím kdo se pořád mstí a hlavně nechápu co z toho má!

Lenka Soukupova 5 před 7 roky

Napád pro administrátory: možná by Vám ušetřilo čas s navracením inzerátů možnost "odmazat" negativní hodnocení těmi, kdo nepublikovali a nehodnotili. I když asi tato funkce nebude úplně snadná naprogramovat... Každopádně díky za dosavadní vstřícnou komunikaci.

Admin Petr 247 před 7 roky

Děkujeme za aktuální info + tip (@Lenka). Situaci sledujeme (vč. záznamů který uživatel kolik nahlásil) a z analýzy zatím nějaké hromadné nahlašování nevyplynulo. Nicméně jako lehkou pomoc pro identifikaci podezřelého nahlášení jsme přidali nápovědu k ikoně Pozor, takže u ní nově uvidíte Důvod nahlášení. Snad to aspoň trochu pomůže.

@Zdena prosím u každého vašeho inzerátu, který vám někdo nahlásil / vám zmizel nám prosím pošlete přímo jeho odkaz nebo aspoň název / popis ať můžeme dohledat, který uživatel ho nahlásil.

Děkujeme všem!

Akela 588 před 7 roky

Děkuji, ano pohlídám to,ale na druhou stranu doufám,že už se nikdo zbytečně nebude angažovat

Akela 588 před 7 roky

Jak vidím opět jsem to zakřikla. Před chvilkou jsem tam dala 2 inzeráty ** 4x western rodokaps a Sešitové rodokapsy 4x a vida za pár minut opěr POZOR.Mám to pod daruji, kažý inzerát je o něčem jiném a přesto zase červené značení. Prosím už s tím něco opravdu udělejte tohle není normální. Jedná se celkem o 8 různých sešitkových knížek.

Admin Petr 247 před 7 roky

@Zdena - nahlášení (z důvodu "opakovaná inzerce") jsme smazali. Dle jinak důvěryhodného profilu nahlašujícího to vypadá na omyl (podobně vypadající inzeráty). Situaci sledujeme

Akela 588 před 7 roky

Děkuji za informaci.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Měl bych jeden nápad udělat něco aby ,když někdo podá více krát stejný inzerát pod sebou tak mu to napíše ,že ho lze podat jen jednou mám to vyzkoušené na jiných inzertních portálech ,ale nevím zda to není moc složité .