S touto uživatelkou není něco v pořádku!

Diskuze » Mám něco na srdci

Robin (autor tématu) 2 před 8 roky

Nerad si stěžuji, ale v tomto případě udělám výjimku, protože bych nerad, aby se někdo stal obětí podvodu - něco tu zkrátka "smrdí". Uživatelka Adela Klingerova zde inzerovala produkt (tablet), když jsem o něj projevil zájem, přišla mi odpověď, že je inzerát aktuální a že by za něj uvítala kávu (v cca. hodnotě 100,-). Přestože to v inzerátu neuvedla, neměl jsem s tím samozřejmě problém - vždyť je to maličkost. Odpověděl jsem jí, že pokud je produkt funkční, moc rád jí kávu zakoupím a jsem ochoten dorazit prakticky ihned. Nejen, že paní již nebyla schopná odpovědět, ale inzerát rovnou i odstranila. Po přibližně hodině přidala nový inzerát, kde pro změnu nabízela iPhone (na ten jsem neodpovídal, protože jej nepotřebuji) a nyní koukám, inzerát je během pár minut opět fuč... Mohu se samozřejmě mýlit, ale na mě osobně to nepůsobí věrohodně a proto bych rád informoval a upozornil ostatní, aby byli obezřetní s jednáním u tohoto uživatele a především například zasílám peněz za poštovné!!

Akela 587 před 8 roky

Děkuji souhlas.

Eva 165 před 8 roky

Podle pravidel serveru, si paní nesmí o cokoliv říct. Potom už to není dar, ale výměna či koupě. Většina uživatelů stejně nějakou drobnost donese.

Klára 9 před 8 roky

Je dobře, že jste paní nahlásil.

Robin (autor tématu) 2 před 8 roky

Díky

Roman Haska 1 před 8 roky

Taky mi slíbila mobil ,na dobírku tak su na to zvědavé...?

Vendula Šípová 2 před 8 roky


i já odpověděla na inzerát - tablet- za kávu, odpověd přišla obratem, že jej zašle za 200 Kč poštovného a kávu, kdyyž jsem napsalá, že si pro tablet dojedu, už neodpověděla. Dooipravdy to smrdí nenechat si slíbit poslání, mám dojem,že by jste jem museli oželet 200Kč.

Robin (autor tématu) 2 před 8 roky

Tak už je to poměrně jasné... Jsem rád, že jsem nakonec na ní upozornil...

Vendula Kopi 28 před 8 roky

paní ten tablet nabízí již několik dní na daruji za odvoz

Hana Vykoukalová 4 před 8 roky

taky jsem jí naletěla...ach jo,