asi taky podezřelý inzerát

Diskuze » Mám něco na srdci

Linda Kubíková (autor tématu) 6 před 8 roky

paní dana jánská nabízí fakt pěkné věci, neří si přímo o poštovné, ale pošlete ho na účet,když věc chcete a zároven stejnou věc slíbí i někomu dalšímu, poštovné bych rozhodně neposílala

Jarda Truck 8 před 8 roky

Vam pani neco z veci slibila? ja mam slibeny veci,ale...

Toni Ocko 29 před 8 roky

Já jí poslala už poštovné...

Linda Kubíková (autor tématu) 6 před 8 roky

jj, slíbila věc a mě a stejnou kámošovi, na dotaz ??? tak odpoved že si zaměnila tel fotak ale vždycky chudák čaká na zákazníka do večera, nebo ten před vámi si to zrovna rozmyslel, atd......
držím palce, zajímalo by mě, zda něco pošle.Napsala jsem jí o příspěvku sem, a že ho ráda smažu,až mě přesvědčí o opaku a už se neozvala

Jarda Truck 8 před 8 roky

Toni Ocko co mate od pani slibene?

Toni Ocko 29 před 8 roky

Má poslat foťák, oblečení a ještě nabídla mp4. V pátek měla odeslat balíček a zaslat na e-mail č. pod. lístku, ale zatím nic. Ani neodepisuje...

Jarda Truck 8 před 8 roky

hmmm tak koukam, ze jsme na tom stejne...to same ma posilat me..kolik jste ji zaslala na postovne?

Toni Ocko 29 před 8 roky

No moc pěkné... 150,- měla by se zablokovat... než obere více lidí...

Toni Ocko 29 před 8 roky

Kolik jste jí zaslal vy?

Jarda Truck 8 před 8 roky

take 150,- boze to je s....

Jarda Truck 8 před 8 roky

take 150,- boze to je s....

Toni Ocko 29 před 8 roky

To teda... nemám na ní slov...

Jarda Truck 8 před 8 roky

Da se tady nekam tato osoba nahlasit, aby neokradala lidi???

Toni Ocko 29 před 8 roky

To nemám tuchu...asi se to píše adminovi

Toni Ocko 29 před 8 roky

Ale určitě s tím chce něco udělat...aby už neokrádala další...

Monika Naďová 3 před 8 roky

já jí taky poslala 150 a už nereaguje

Ivana Vańková 6 před 8 roky

A je to tady! Pani si řekla o poštovné / prý na útulek pro kočičky.Jsem důchodkyně a nemám na rozhazování.Co se s tím dá dělat lidičky aby tyhle lidi nemohli dál spořit z cizích účtů?

Monika Naďová 3 před 8 roky

já jsem zas matka samoživitelka a taky nemám na to abych rozhazovala super tak jsem přišla o peníze

Jarda Truck 8 před 8 roky

No koukam, ze si pani prisla na pekne penize...nechapu jak to muze nekdo udelat...

Toni Ocko 29 před 8 roky

No já jsem vyléčená psát na inzeráty a z daleka...

Toni Ocko 29 před 8 roky

Nejlepší je opravdu osobní převzetí...

Ivana Vańková 6 před 8 roky

Proč se tady nedají takový lidi zastavit!!!!

Admin Petr 247 před 8 roky

Na paní se množí stížnosti, proto jsme uplatnili stejný postup viz můj komentář a informace pro „poškozené" ke konci této diskuze:
http://vsezaodvoz.cz/diskuze/mam-neco-na-srdci/375/pozor-ten-telefon-co-nabizi-pani-z-loun-je-podvod-uz-vystavila-po-druhe#post1122

Prosím čtěte.

Linda Peroutkova 5 před 8 roky

bože já sem tak hloupá,fakt nechápu jak jsem mohla naletet super,takze me taky fotak a helikopteru,no to je hezky......je to fakt hnus.....uz sem ji psala meila a furt nic ....Fakt nemam tady na to silu,pani posilam posledni balik a jdu odtud pryc,jak se vlastne odtud uplne odhlasim?

Jakub Madej 12 před 8 roky

no koukam ze to nabidla vsem me 29.1. fotak a helikopteru za postovne uz radsi jen osobni prevzeti.pani jsem psal na mobil at mi veci posle nebo posle zpet postovne jinakpujdu podat trestni oznameni! jsem na nemocenske tak mam ted casu dost

Linda Peroutkova 5 před 8 roky

No jako,ze se nestydi ta zenska.

Jakub Madej 12 před 8 roky

Paní neodepisujete a telefon nezveda tak jestli do se do večera neozve zítra půjdu na podat trestní oznámení tak zítra jsem napíšu a popřípadě můžete se přidat co už jsem četl tak už okradli lidi celkem přes ;2000Kč

Jarda Truck 8 před 8 roky

Ja psal pani to same...jakmile mi penize nevrati bo neposle zbozi nahlasim to...nenecham se preci okradat!!!

Jakub Madej 12 před 8 roky

samozdrejme se clovek nesmi nechat okradat ja to nemam rad a ona to muze delat jeste buh vi kde

Eva Gronychová 2 před 8 roky

Ahoj,už tady byla jednou p. Mráčková -také nabízela nové věci.Nikomu nic neposlala. Nikomu nevrátila poštovné . Dana Jánská je to samé. Mám dojem podle stylu inzerátu a jejího chování co tady čtu ,že je to jedna a ta samá osoba - nevím jestli se to dá zjisti ,pokud ano , tak by se s tím mělo něco udělat protože tady se obohatila na slušných lidech velmi hodně ....

Jakub Madej 12 před 8 roky

tak jsem ted prijel z policie a pani jsi vyhledaji podle cisla uctu a zacnou to s ni resit me bude muset uhradit skodu a jeste pry dostane pokutu snad se polepsi !

Toni Ocko 29 před 8 roky

Jakub Madej 12 před 8 roky

dobry den tak jsem se rozhodl ze tu jsou i lidi kteri na to nemaji cas a odeslali platbu na ucet 670100-2213168367/6210 (dana.janska8@seznam.cz) nebo je okradla at mi poslou na email (djpusik@seznam.cz) sve jmeno a prijmeni, adresu ,telefon,castku poslanou popripade datum odeslani platby ja to zpracuji a odevzdam na policii jako hromadne trestni oznameni vse vytisknu 18.2.2016 a odevzdam kdyz to previsi pres 5000kc tak je to trestny cin dekuji