Dobrý den, tak jsem se zaregistroval a nyní se tady rouzhlížím. Ihned mě zaujal nenápadný styl paní

Diskuze » Mám něco na srdci

Jirka Votočto (autor tématu) 1 před 9 roky

Dobrý den, tak jsem se včera zaregistroval a nyní se tady rozhlížím. Ihned mě zaujal nenápadný "darovací" styl paní michaele P-10 viz. http://vsezaodvoz.cz/profil/29392/michaela v odpovědi na každý inzerát zájemci napíše, že věc prodává a napíše cenu, např. závěs do koupelny je k mání za 50,-Kč. Nejspíš se jí kšeft nepodařil na bazaru.cz, kdy toto logo figuruje na fotografiích.

Dále jsem se udivoval nad tím, co např. dělá paní Lenka z Telpic se získanými devíti televizory, třemi pračkami a podobně viz. http://vsezaodvoz.cz/profil/21077/lenka. Má snad bazar?

Ludvík 1 před 9 roky

Ano, uvedená paní michaela si nyní napsala za dětské oblečení 180,-Kč. Spletla si server

Dáša 19 před 9 roky

Ano, jsou tady tací, ale je na vaší volbě, koho si pro obdarování vyberete. Já se snažím vybírat podle toho, co už zájemce získal nebo daroval.

Bobinka Danielová 1 před 9 roky

Dobrý den,též jsem měla tu čest s paní michaela.Inzerát:Mix oblečení pro mimčo..Myslím,že tyto stránky jsou vše za ODVOZ popřípadě za nejakou drobnost,ale paní si za mix oblečení napsala že chce 25 balíčku(po 72 kusech)
vlhčených ubrousků a dudlíka...No nevím jestli paní dobře chápe kam inz.dává

Pája Slezáková 3 před 9 roky

PAni Zemanova asi nebude uplne normalni, chce muj stan,c emuz rozumim, ale volala mi v kuse - nepretrzite 8x, vubec nechape, ze jsou situace, kdy clovek opravdu nema cas zvedat telefon!!!

Klára 1 před 9 roky

Paní Michaela mě také kontaktovala, nabídla 25 - 30ks dětského oblečení za poštovné 200,-. Omluvila jsem se jí, že sháním oblečení pouze za skutečné poštovné, že tedy nemám zájem. Paní Michaela mi napsala, ať tedy pošlu 180kč, že zbytek zaplatí ze svého 16kg balík do ruky stojí bez slevy 188kč, tak by mě zajímalo kolik to její dětské oblečení čítající 25-30ks váží, že by ještě doplácela.

Jan Tomáštík 1 před 9 roky

Tak jsem pani Michaelu P-10 reagoval na jeden z jejich inzerátů, jsem zvědavý jestli taky bude vymýšlet nějaké finance. Mně osobně se to nelíbí, je li to ZaOdvoz, tak je to prostě za odvoz.
Že pak zájemce dojde a nevyžádaně něco dá (pán mi kdysi za křeslo dal kávu, tak jsem neodmítl) tak to je jen a pouze na volbě osoby. Ale vyžadovat to? Fujtajbl

Tereza Kadlecová 6 před 9 roky

Paní michaela,nabízí vše za peníze,a ještě je agresivní..
po mě chtěla 300,- za oblečky na mimčo..

Ema Hrda 43 před 9 roky

Také jsem ji jednou odpověděla chtěla za kravinku 500

Tittinke 3 před 9 roky

Klára: 25-30 ks oblečení kolem 100 kč poštovné, taky jsem posílala. Někdy mi to vzali jako zásilku, někdy jako balík.

Viktor Hes 1 před 9 roky

Všechny zdravím, no to jsou mi věci

katka 1 před 9 roky

no to teda! paní Lenka snad obdarovává celé Teplice, pěkná drzost, co kdyby to nechala někomu, kdo to opravud potřebuje, protože na to nemá!

trpaslycek 72 před 9 roky

Paní Lenka je velmi milá a věnuje se pomoci zvířatům - pomáhá útulku, takže myslím, že ty věci spíš shání pro známé a potřebné, což by mi na ni sedělo. Za věci nezapomněla poděkovat, a to několikrát. Mám s ní jen příjemnou zkušenost a ráda jí další věci dám

Linux Debian 64 před 9 roky

@trpaslycek: nejlépe pomoct útulkům (a zvířatům) - volit politiky, kteří nebudou konkrétně psi klasifikovat jako "věc" a za týraní tudíž nedostanou "až" půl roku, potažmo peněžitý trest... OMG ◔_◔ ▄▀▄ Tito blbečci kteří takhle postavili zákony evidentně nechápou, že když nějaký "člověk" klesne až tak, že třeba jako posledně ve zprávách bylo, že nějací puberťáci něčím polili kočku a pak zapálili a strašně se toho u bavili , tak ti blbečci co mají nynější zákony za ušima nechápou, že tohle chování je prvním varováním signálem, že daná zrůda (homo non-sapiens non-sapiens, ale homo idiotus domesticus) v budoucnu může provést to samé na člověku... A hurá - pak už dle "tabulek", bude moct být odsouzena jako za trestní čin... ᶘ ᵒᴥᵒᶅ ▄▀▄ Práce pro zvířata v ČR (v SK je to ještě horší), je jako nekonečný boj s Don Quijotovými větrnými mlýny. Dokud se nezmění alespoň zákony a posléze vymahatelnost práva, resp. ve zkráceném řízení neodsoudí tyto "kreatury", které se takových zrůdností dopouštějí, všichni, kteří jakkoli pomáhají zvířatům, pořád budou "tahat za kratší konec"... ▄▀▄ Ale i tak je to záslužná práce a že jí zdravím a ať se ji daří ▄▀▄ U mne, ani po xx letech s prací se psi, nezměnila se myšlenka - ...psi (a děti) jsou u mne až na prvním místě... Čeho jsou některé lidské zrůdy schopny, to by jeden nevěřil...

trpaslycek 72 před 9 roky

to Linux Debian: souhlasím s Vámi. Je mi občas smutno z toho, co dokáží lidé provádět zvířatům Co z toho mají?

Adéla Košťáková 13 před 8 roky

tak to je masakr co se tu rozmohlo vychcánci budou prostě všude