Nová funkce - Blacklist

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Admin Petr (autor tématu) 247 před 7 roky

Přátelé, kamarádi! Konečně jsme spustili dlouho žádanou funkci - blacklist uživatelů, se kterými jste měli špatnou zkušenost. Zvažovali jsme více variant vč. nějakého veřejného blacklistu a vybrali variantu “Můj blacklist”, která funguje následovně:

1. Narazíte na nespolehlivého či obtěžujícího uživatele a nepřejete si, aby vám již reagoval na inzeráty či je nahlašoval
2. Otevřete si jeho profil (pokud jej potřebujete vyhledat, můžete použít Seznam uživatelů)
3. V profilu vpravo nahoře najdete novou akci Přidat na můj blacklist
4. Kliknutím se uživatel dostane na váš vlastní blacklist, tj. ne veřejný, ale pouze váš. Opětovným kliknutím jej z blacklistu odeberete.
5. Blacklistovaný uživatel již nevidí žádný váš inzerát, i kdyby na něj dříve reagoval.
6. Ve svém profilu najdete novou stránku Blacklist, kde máte všechny uživatele na vašem soukromém blacklistu.

To je tedy v kostce nový blacklist, uvidíme, jak se osvědčí.

Dejte nám vědět, co na něj říkáte, případně, kdyby cokoliv nebylo jasné zde či na email ahoj@vsezaodvoz.cz

Děkujeme!

Tomáš 421 před 7 roky

Když jsem měl nedávno na inzerátu vykřičník, hledal jsem možnost zobrazení toho, kdo mi ho udělil. Přehlédl jsem něco, že jsem to nenašel?

mysik 118 před 7 roky

Ja túto novinku vítam. Podľa mňa ju ocenia aj ďalší

Maqi89 135 před 7 roky

Super, díky moc. Hned jsem tam pár lidí nasypala

Tomáš 421 před 7 roky

Maqi89 - až TAK? Přeji Vám lepší zkušenosti.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Super díky moc bezva věc

Tomáš 421 před 7 roky

Fajn - funguje! (Odpoledne se mi to ještě trochu sekalo.)

Eva* 171 před 7 roky

Funkce mi nefunguje.

Admin Petr (autor tématu) 247 před 7 roky

@Eva - co to přesně znamená? Jak se to projevuje?

Eva* 171 před 7 roky

Kliknu na Přidat na můj blacklist a nic se nestane. Zkoušela jsem to včera i dnes, zkoušela jsem restartovat pc, jestli to nebude tím, ale stále mi to nefunguje. Blacklist mám stále prázdný.

Maqi89 135 před 7 roky

@Tomáš: Měla jsem ty notorické nevyzvedavače napsané na kusu papíru, s novou funkcí je mám hned po ruce

@Eva: Co zkusit promazat cache v prohlížeči? Třeba to pomůže...

Tomáš 421 před 7 roky

@Maqi89: Já myslím, že využitím této funkce určitě potěšíme minimálně pana uživatele ivose81, aby mu před očima tolik nelevitovaly knížky, ponožky, kalhoty, trička a dámské kalhotky.

Eva* 171 před 7 roky

Už mi funkce také funguje. Děkuji.

Admin Petr (autor tématu) 247 před 7 roky

Tak super

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Výborně, na tuto funkci jsem čekal už dlouho a hned jsem tam přidal nespolehlivé lidi, kteří projeví zájem a pak nejsou ani schopni napsat SMS, nebo mail, že nemůžou / nechtějí / něco jim do toho vlezlo... A také jedince, kteří se navážejí do ostatních.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Super moc děkuji vše funguje na jedničku .

Odrin 9 před 7 roky

Bylo by zajímavé, kdyby existoval i nějaký veřejný seznam. Alespoň by člověk vědel, komu se rovnou vyhnout. Takový veřejný seznam by mohl obsahovat například jen top 20 uživatelů a bylo by v něm seřazených 20 uživatelů, které má nejvíce lidí v "můj blacklist". Každý týden by se aktualizoval a každý by hned věděl, že má dát přednost raději jinému zájemci.

Tomáš 421 před 7 roky

@Odrin: Kontraproduktivní návrh - není problém udělat další nové profily…

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Myslím, že by to chtělo nějaké ověřování profilů. Kupříkladu svázání profilu s telefonním číslem s tím, že k danému číslu by pak už nešel vytvořit další profil. Tím by se víceméně zabránilo vytváření dalších "podvodných" účtů. Pak by navrhovaný veřejný blacklist mohl klidně fungovat.

mysik 118 před 7 roky

súhlasím s Josefom. Overenie profilu by nebolo na škodu

Akela 588 před 7 roky

Lumpové si vždycky poradí

Maqi89 135 před 7 roky

Mě překvapuje, že tu stále existují lidi, kteří mají 50 a více negativů. Možná by stálo za to uvažovat, zda nenastavit nějaký limit a takové uživatele označit (třeba by měli u profilu vykřičník).