Nový způsob porušování pravidel

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Eva* (autor tématu) 171 před 7 roky

Server funguje na principu darování a z toho důvodu je i možné nahlášení inzerátu, pokud si inzerent za věc o něco řekne. Nátura některých se skutečně nezapře, aby obešli tento princip, tak něco požadují v infu u profilu. Měla by být možnost upozornit inzerenta nebo nahlášení profilu. Nelíbí se mi, když lidí u inzerátu mají- víc info v mém profilu, tam pak mají dodatek, že vy vlastně rádi za darovanou věc nejlépe čokoládu nebo sladkosti pro děti nebo se podívejte na můj web apod.

Akela 588 před 7 roky

Evo naprosto souhlasím

Zdena Bikova 18 před 7 roky

Evičko máte pravdu také jsem si toho všimla Zdenča

vilda1 34 před 7 roky

Když si někdo o něco řekne tak je to porušení pravidel. Když někdo něco přinese malou pozornost tak je to jeho věc.Mohu a nemusím jí dát ani příjmout.Bohužel jsem se setkal s tím že někteří nezištní dárci s tím počítají zřejmě jsou na sladké

Martina 131 před 7 roky

To je věcí těch dvou,jestli se na něčem dohodnou,vlastně ani nemusí.
Jsou lidé,kteří umí poděkovat s noblesou a další chtějí poděkovat sami za ochotu, obětavost, lidskost a trpělivost při předání. Nic špatného na tom není,pořád to je dobrý skutek.

vilda1 34 před 7 roky

Souhlasím, když někdo poděkuje ale podstata je zdarma nebo za odvoz.Nedavno jsem potřeboval odvézt starou TV, odnos a odvoz 500kč- mnoho lidí s tím také kalkuluje a proto daruje,výjde to lacino a říká se tomu dobrý skutek.Každopádně čokoládou nebo kávou nikdo nikoho neurazí ale není to podmínka že?

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Tak já mám v profilu odkaz na webík a ještě se mi nestalo, že by si na to někdo stěžoval. Pokud vím, nejde o porušení pravidel. Prostě je to jeden ze způsobů, jak se trošku prezentovat.

Když si pro něco jedu, obvykle neopomenu vzít i nějakou tu sladkost (obvykle čokoládu). Obvykle totiž ta čokoláda potěší, i když si o ni dotyčný neřekne. Už jsem se ale setkal i s případem, kdy jsem musel darujícímu čokoládu přímo vnutit

Tomáš 421 před 7 roky

Zajímavý webík máte, pane Turku.

Maqi89 135 před 7 roky

Také se ráda darujícímu revanšuju třeba domácí zavařeninou, protože sama vím, že nějaká drobnost vždy potěší Nicméně když něco daruji, očekávám pouze a jenom, že si dotyčný pro věc skutečně přijde. Radost z toho, že udělám radost, je ta nejlepší odměna