dar nedar

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

nelíbí se mne že někdo chce něco darovat a dá k darované věci cenu myslím že to sem nepatří Iva

Eva* 171 před 7 roky

Takový inzerát máte možnost označit vykřičníkem. Poté se u něj objeví červené Pozor. Pokud na něj upozorní dva lidé, inzerát to automaticky smaže.

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

Evičko děkuji vám že jste mne poradila byl tam pelíšek pro pejska za 450kč a nějaké oblečení ale už to tam není jsem už starší paní tak si nechám ráda poraditdík moc Zdena

mysik 118 před 7 roky

Pre Eva-
ja som nováčik tak sa rada spýtam. Takže vždy keď je tam POZOR je to nahlásený inzerát?

Eva* 171 před 7 roky

Ano. Pokud je u inzerátu Pozor, pak to znamená, že je něco špatně. Lidé mají na výběr z několika možností- chybná kategorie, není za odvoz, uvedení tel. čísla a pod. Pokud inzerát nahlásí dva lidé, pak se automaticky smaže.

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

no to je bezva ja se ještě na stará kolena něco naučím děkuji moc Zdena

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

jestli si, dámy, zarolujete až úplně dolů tak tam, v černém poli, je "Pro uživatele" a hned vedle tohoto nápisu je další - časté otázky.

Po přečtení se ze mě stal "profík", už vím všechno, doporučuju :o)).

mysik 118 před 7 roky

Pre Miloš Dvorský -
asi som slepá ale to ohľadom upozornenia som tam nenašla

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

kašlete na to, mysik, nejde o život.
Kdysi mi jeden technik IT prozradil tajemství svého úspěchu - pokud je stále problém přečtěte si konečně návod k použití.
Já jsem to tam našel. A kdyby to přecejenom bylo celé moc nezáživné tak hned vedle je další nápis - diskuse.
Přeju pěkný večer a příjemné počtení neznalým

mysik 118 před 7 roky

Pre Miloš Dvorský-
no už kašlem pravdou je, že návody sú pre mňa rébusy

Zdena Bikova (autor tématu) 18 před 7 roky

už čtu časté otázky doopravdy dobrá příručka dík Zdena

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

pro mysik - na tom si zmiňovaný IT technik založil živnost - lidi prostě nečtou. Radši zaplatí za zbytečný servis.

pro Zdena - nejvíc jsem se pobavil při "Pravidla Všezaodvoz"

mysik 118 před 7 roky

Pre Miloš Dvorský-
ja nikomu neplatím ale verím, že sú ľudia, ktorí to zaplatia.