Špatný vtip

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Vladimír Urbánek (autor tématu) 0 před 7 roky

Někdo udal mé telefonní číslo, špatně zabezpečené podávání těchto inzerátu svědčí o nedopracované a nedomyšlené práci. Velice obtěžující.!!!!

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den,
v případě, že u jednotlivých inzerátů uvádíte telefonní číslo, nebo jakékoli kontaktní údaje, porušujete pravidla webu a to konkrétně část §4 ....

§4. Inzerát musí být zařazen do správné kategorie a mít uveden správný typ inzerátu (Daruji za odvoz, Hledám za odvoz). Text ani nadpis inzerátu nesmí z bezpečnostních a technických důvodů obsahovat kontaktní údaje na inzerenta, k tomu slouží příslušná pole inzerátu.

V případě porušení tohoto pravidla nenese tento web žádnou zodpovědnost.
S pozdravem Admin Márty

Maqi89 135 před 7 roky

Ahoj Márty,
upozorňuji, že při zadávání nového inzerátu vyžadujete vyplnit kontaktní údaje (sekce "Zadejte kontaktní údaje"). E-mail i telefon jsou předvyplněné (podle údajů z profilu), i když telefon je nepovinný. Není to tedy v rozporu s pravidly webu? Mám si na profilu smazat telefon a v inzerátech ho neuvádět? A jak je to s e-mailem? Bez něho nemůžu inzerát vystavit. Jsem teď trochu zmatená...

Marty 44 před 7 roky

Zdravím Vás
To ano při přidávání inzerátu je nutné mít vyplněný e-mail a ano telefon je nepovinný údaj, tak jej tam nezadávejte pokud jej nechcete zveřejňovat.
Jde o to, že v části jednotlivých inzerátů: Text ani nadpis inzerátu nesmí z bezpečnostních a technických důvodů obsahovat kontaktní údaje na inzerenta, k tomu slouží příslušná pole inzerátu. Ostatní údaje můžete sdělit konkrétnímu uživateli tedy zájemci o věc v e-mailové konverzaci vás dvou.

V případě dalších dotazů pište. Márty

Maqi89 135 před 7 roky

Děkuji, tak teď už je mi to jasné, jde o uvádění kontaktních údajů v textu. Trochu mě to zmátlo.

Marty 44 před 7 roky

ano přesně tak

ferrenczy 2 před 7 roky

Na tohle se docela hodí objednat si nějakou SIMku zdarma (třeba Kaktus).
Pokud Vás pak bude někdo na tom čísle obtěžovat, SIMku zahodíte a pořídíte si jinou.
Svoje osobní číslo nikomu nedávám.

Marty 44 před 7 roky

Hezký večer,
@ferrenczy telefoní číslo bude po příští aktualizaci úplně skryto.
S pozdravem Admin Márty