jak kontaktovat admina?

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

(smazaný uživatel) (autor tématu) 35 před 7 roky

Nedávno jsem převzala od inzerenta věc, vše proběhlo OK, v hodnocení on bohužel mylně zaklikl první výběr ze všech ostatních poptávajících, tj. negativ. Opravit hodnocení inzerent nemůže, proto kontaktoval emailem admina s vysvětlením, kopii mailu přeposlal mně.
Už uplynulo několik dní a nic, negativ mám stále

Marty 44 před 7 roky

Ano souhlasím s @Monikou s některými uživateli jsme to tu už řešili byli bychom rádi jestli by bylo možné připrogramovat moc změnit hodnocení.

Admin Petr 247 před 7 roky

@Monika - podobné případy (omyly) řešíme individuálně, když někdo požádá o změnu přes email (jen to může pár dnů trvat). Váš konkrétní případ jsme už řešili a inzerentovi odpověděli, bohužel se neozval. Tak jsme aspoň upravili hodnocení. Samotnou možnost změnit si hodnocení neplánujeme. Asi se shodneme, že přeci jen se by nebylo dobré, aby si kdokoliv mohl hodnocení samovolně měnit. Nicméně přemýšlíme, jak hodnocení zjednodušit, aby nedocházelo k chybám...něco máme v rukávu

Marty 44 před 7 roky

@AdminPetr kontakt přes email jsem vám posílal, ale do dnešního dne jsem nedostal zpět žádnou odpověď, tak nevím zda se vám tam dá vůbec dopsat.

Admin Petr 247 před 7 roky

@Marty - ahoj na mail už jsem (asi před 3 dny odpovídal) - dorazil?

Marty 44 před 7 roky

Ano dorazil poslal jsem zpět odpověď. Chápu že přes svátky máte méně času a více odpočíváte jako každý

Luca Uhrová 2 před 5 roky

Zdravím mohu poprosit email na admin? Děkuji

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Dobrý den Luca Uhrová,
kontakty jsou:
info@vse­zaodvoz.cz
podpora@vse­zaodvoz.cz

Případně se můžete zeptat v diskuzi.

Přeji hezký den

Monika

(smazaný uživatel) 134 před 5 roky

podivejte se do starsi diskuse jsou tam i soukrome maily a cisla.

Tomáš 421 před 5 roky

Dost vtipné. Nejméň na hodinu prohledávání témat

johkuhbaz 26 před 5 roky

Dobrého dne, právě jsem zkusila psát adminovi na kontakty, které výše napsala paní Monika Š., ale emaily se mi vrátily - takže kontakty asi nefungují. Neznáte někdo prosím aktuálnější? Přeju pěkné velikonoční pondělí a vše dobré...