Pro adminy: pozor na "Zoli": tu lampu věnoval 1000 x omylem,

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Parkes (autor tématu) 57 před 10 roky

nebo si tu někdo hraje?

Magda Marhoulová 13 před 10 roky

Jak to myslíte? Měla jsem o ní zájem, a psal mi před chvílí, že je možné dnes vyzvednout..

Parkes (autor tématu) 57 před 10 roky

Magdo, klikněte si na "daroval" a "získal" pana Zoliho. Tím netvrdím, že to je jeho vina, upozornila jsem na podivnou "chybu"

Parkes (autor tématu) 57 před 10 roky

aha - už to zmizelo, ale bylo tam tisíckrát darováno sobě a tisíckrát získáno - je to ještě vidět podle bodů. Snad to tedy bude OK, šlo spíš o to, aby si sem nechodili hrát hackeři, nebo tak

Magda Marhoulová 13 před 10 roky

Možná se mu jen stala nějaká chyba, nevím, já si stejně nemohu vyzvednout tu lampu, kdy pán nebo paní chce, takže nevím, jestli to bude v pohodě..

Parkes (autor tématu) 57 před 10 roky

je to pořád vidět na jeho "Hodnocení" - ne, za to Zoli opravdu nemůže.

Magda Marhoulová 13 před 10 roky

Ano, už to vidím, to je divné.. tak jestli tu není někde chyba

Admin Petr 247 před 10 roky

Díky za upozornění Vyřešíme. Příště jen prosím pište podobné příspěvky do jiného tématu než Poděkování - budeme muset smazat. Díky

Vladimír 3 před 10 roky

To bylo omylem, smažte, sorry. Navíc ještě jeden problémek - u několika zarezervovaných inzerátů se mi rezervace nezobrazila na přehledu Všechny inzeráty, takže mi psali další zájemci. Opravit to nešlo. Hezký den přeju

Francat 2 před 10 roky

Jo, stejný problém jsem měl i já, taky jsem odpovídal na inzerát, co byl údajně zarezervovaný - takže v tom nejspíš všichni byli nevinně. No jo, technika je nevypočitatelná, hlavně že to není pravidlem.