Smazání profilu - zamezení přístupu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 7 roky

Určitě se to tu již řešilo, ale zatím bezvýsledně. Takže návrh pro Adminy, kteří by to tu rádi vylepšili. Nestálo by za zvážení vyloučení - blokace - smazání profilu uživatele, který má 3 a více negativních hodnocení? Je vážně k naštvání, když si kvůli někomu vymezíte čas, vyjdete vstříc a dotyčný se prostě ani neozve a nedostaví se. Trapas. Proč ne, že? Je to zadarmo, nic předem jsem platit nemusel/a...tak prostě a jednoduše nepřijdu.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Osobně bych nezaváděl mazání profilu ,protože to by nikam nevedlo může si založit jiný nikdo mu v tom nemůže zabránit ,a také by to v konečném důsledku nemělo dobrý přínos tak ,alespoň víte předem jak je případný zájemce spolehlivý a můžete si svobodně vybrat zda nedat přednost dalšímu zájemci .

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 7 roky

Petře, abych Vám pravdu řekla, inzerovala jsem již tolik věcí a jsem zde tak dlouho, že když se mi ozve nespolehlivý zájemce, se kterým mám již předchozí špatnou zkušenost, rozhodně mě to hned netrkne. A abych projížděla třeba všechna negativní hodnocení, na to taky nemám čas. Ale jsem pro blokování nespolehlivých zájemců. Kdysi na nejmenovaném serveru (nevím, jak dnes) fungovalo to, že za 3 bany blokace. A založit nový profil dalo sakra práci. Uživatel musel vynaložit trochu úsilí. Včera jsem byla vážně vytočená. Kvůli někomu si vyhradím celé dopoledne, změnila jsem i svůj program a nic. A pak mi dotyčná odpoledne drze volá, zda by nemohla vlastně přijet večer? Kde to jsme?

Akela 587 před 7 roky

Máte pravdu oba dva,ale kloním se k tomu,že opravdu si ta osoba může udělat profilů kolik chce. To by se pak musela hlídat IP adresa,poté už by to tak jednoduché nebylo,ale i tak je spousta dalších cestiček k vytvoření další registrace.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Možnost filtrování je super nápad ,jinak t mazání profilu mě již napadlo shodou okolností jsem o tom mluvil již dříve se spoluzakladatelem těchto stránek osobně v Berouně ,také jsem se dozvěděl ,právě o tom ,že např. IP blokovat nelze ,protože IP může být sdílena více uživateli ,nebo není pevná , i pokud by věděl masku pod sítě atd. za další může inzerce provozovat např. v Mekáči ,vlaku atd. proto blokování nejde ,jinak by např. registrace aby se to nedalo obcházet musela být jako např. na Aukro kde je ověření poštou na adresu ,rodné číslo a to už pak zase zajímá i FU .

Tomáš 421 před 7 roky

Jinými slovy - jsme tak dobře a profesionálně zabezpečeni sami před sebou v EU, že si nelze na nic stěžovat.

Maja Markéta 3 před 7 roky

Ona by stačila registrace přes telefon, potvrzovací sms a ne každý má dvacet čísel.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

potřebuji filtr na Valentin58 je to asi chudák co tady rýpe nic víc .

valentin58 19 před 7 roky

Pane ROUBÍČEK -Filtr na BLBOST- Vám rád koupím .Když se už do všeho mícháte založte si vlastní stránky.Není to už jen můj názor ! Jste žába na prameni jak vtipně poznamenala jedna dáma. Každý den mám nějaké poznámky k Vašemu komentáři na Vaše konto! Necítíte se už trapně? Na mě to co tady píšete neplatí. Jsem zvědav jak se budete tvářit až se lidi dozvědí kdo vlastně Petr Roubíček je! Lidi se už bojí napsat svůj názor aby pan nereagoval a neradil nebo vyhrožoval- známostí s majitelem stránek.Tak jako mě.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já nikomu nevyhrožoval ani zde nepíšu moudra co kdo může a nemůže inzerovat dodržuji pravidla na rozdíl od vás ,to vy jste si začal s navážením jste sám žábou i kohoutkem ,pokud vím tak jediný názor je ten ,že darovanému koni na zuby nekoukej a nekritizuj ,tyto stránky jsou tu hlavně pro to aby si lidé pomáhaly a neplnilo se smetiště věci které jinému poslouží to vy rozhodně nechápete tak proč sem tedy lezete jste snad chudák nebo co až se lidi dozvědí kdo to je Valentine58 rád to tady také pak napíšu

Marty 44 před 7 roky

Mazání profilu za negativní hodnocení určitě ne, ale vy si máte možnost vybrat ze zájemců a pokud z jeho hodnocení usoudíte, že mu věc dát nechcete dejte přednost někomu jinému. Jinak postupné vylepšování bude probíhat i se zamezením proti podvodníkům ať přidáváním pravidel, tak přímo programově. S pozdravem Admin Márty