Je to normální - kalhotky, utěrka, umělý kvítek...?

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Martina Brzobohatá (autor tématu) 0 před 8 roky

Přijde mi divné nabízet nošené kalhotky a/nebo utěrku s "pár flíčků", umělý kvítek...to snad patří do popelnice, ne?

Delissa 5 před 8 roky

Pokud máte nějaké problémy tak sem nechoďte.Nikdo vám to nenutí.

Akela 587 před 8 roky

Nechápu proč se stále někdo montuje do toho co sem kdo dá. Každá věc ať nová stará, nošená, použitá najde své uplatnění. Někomu se hodí to a někomu zase ono.Pokud o věc nikdo neprojeví zájem tak se prostě vyhodí. Nevím tedy proč paní Martinu B. něco pohoršuje. V second handu máte také použité prádlo a pokud je v dobrém stavu tak proč ne,vypere se atd.To byste se pak musela štítit i nádobí, dalšího oblečení, čepic, protože tam by zas emohly být vši, v nábitku červotoč ši štěnice. Myslím si,že byste měla spíš navštěvovat luxusnější weby a nebo Tuzex kdyby existoval

Akela 587 před 8 roky

opravy nábytku

Akela 587 před 8 roky

sorry pár překlepů

Akela 587 před 8 roky

Ještě dodatek paní Brzobohatá název webu je VŠE za odvoz a ne jen NĚCO

kjama 13 před 8 roky

Tak já třeba poslala dál utěrku s dvěma flíčky... vypranou a vyžehlenou. A hádejte co, poprali se mi o ni lidi, kteří nechtělí dávat v plén svoje drahé ručníky, když k nim přijdou řemeslníci. Sama jsem to tak měla - když jsem dělala na zahradě, nebo na stavbě. Protože už nevyužiji, ráda pošlu dál. Ale chápu, že někdo nakoupí ručníky z egyptské bavlny a pak s nimi otírají olej z motoru, ucpávají díru, nebo nabízí dělníkům od malty. A fuj, skoro jsem si to vzala osobně...

kjama 13 před 8 roky

Ale ne, vlastně to chápu. Oni tady lidi čekají na ty drahé věcičky, ale furt jim tam skáčou na tu zeď jen nějaký kalhotky

Akela 587 před 8 roky

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

Náhodou si myslím že i kalhotky by se mohli nabízet přece jen nejlevnější se seženou za 9,- ale to jsou nic moc a hned zníčené , pokud je paní koupila někde za víc korun a jsou kvalitní a třeba zjistila že se do nich třeba po půl roce nevejde tak proč ne. To samé útěrky na vánoce vždy jednu útěrku zlikviduji na kapra , jelikož pracuji se syrovým masem tak letí hned do koše a taky něco stojí a to že od něčeho má nějáký flíček . Taky mám už flekaté jak děti tím utírají vše možné hlavně své špinavé pusinky a ruce. A takový věci se třeba mě i spoustě dalším lidem hodí. Nebo dekorace ty se tu nabízí dnes a denně, čím je umělý kvítek odlišný od třeba sošky? oboje je to dekorace a každý má jiný styl a druh dekorace tak proč ne . Někdo takové věci zužitkuje. To je samé jako kdyby mě někdo tady psal že nabízím flekatý gauč který jsem si tak dovezla a poškrábané či poškozené dřevěné skřínky. člověk to bud upotřebí nebo spálí. v nejhorším nikdy není těžké otevřít popelnici a drobné věci tam vyhodit.

I Love Holo 9 před 8 roky

Copak to...ale že tu někdo nabízel použité (ač vyprané) vložky....

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

zase použité vložky a tampony to by se nabízet nemělo já třeba viděla i jednou paní které prodávala asi 3 těhotenské testy že to byl blázen do dělání testů a kontolování početí že si koupila zásobu a pak to prodávala .Někdo to snad i vzal i já nad tím přemýšlela kdybych už nevěděla že čekám ale je to humorné takovýhle kousky

Dana Dostálová 40 před 8 roky

Každá věc někam patří a každá věci si najde svého majitele. Je jasný, že dobrý věci jsou hned pryč, ale jakmile nabízím něco co se nedá výhodně zpeněžit, tak je to ležák Těhotenské testy jsou super, pokud si spočítáte že jeden stojí 40,- Kč a když to vyjde negativně i když máte jistotu a zpoždění tak to leze časem do peněz. Radost udělá i obyčejná dětská kšiltovka, kdyby to člověk musel na tu chvili furt kupovat nový tak by se nedoplatil. Když se to paní nelíbí tak ať jde na jiný web.

Delissa 5 před 8 roky

Ano přesně jak píše paní Darja.Kalhotky jsem si koupila za 149,- měla jsem je pouze jednou a zjistila jsem,že mi nevyhovují (materiálově)
a tak ležely rok v šuplíku,a bylo mi je líto vyhodit.Nechápu co je na tom špatné,kdyby je nikdo nechtěl tak je pak vyhodím,ale zájem byl.

Darja Dvořáčková 22 před 8 roky

já si pamatuji u druhého syna jak jsem utráceli za testy , protože ne a ne se to povést ted u třetího jsem to nechala náhodě a test si koupila jen jednou když to vypadalo že jsem , naštěstí to vyšlo. Ale vše leze do peněz , to je samé když někdo nabízí prošlé potraviny (spousta z nich má minimální trvanlivost ale nekazí se ) nebo otevřené vložky že nestihla zdělat, vše něco stojí a každá korunka k dobru se počítá. No jinak nevím co by kdo mohl spěněžit na použitých věcech. Málo co je dnes žádané a lidi jsou za to ochotni platit . Vidím to třeba u mamky když jí nabízím starožitné věci. nikdo nemá zájem o koupi, dokonce mě udivuje že ani skřínky zadarmo nikdo nechce přitom to je dřevo a nebo by to někdo využil.

Martin Rada 1 před 8 roky

Některé inzeráty u mne také vyvolaly úsměv, ale velmi rychle jsem si uvědomil, jak moc záleží na úhlu pohledu. V dnešní době čím dál větších rozdílů se pro jednoho může zdát luxusem vlastní byt, a pro jiného je opovrženíhodné navštívit bazar s oblečením. Každý se dívá ze své úrovně, dle hesla sytý hladovému nevěří... Co kdybychom se narodili na předměstí Bangladéše? Člověk nemá právo soudit...
Tyto stránky se mi moc líbí, protože svým dílem přispívají k menšímu vyhazování, a tedy nižší spotřebě, i když se tím určitě snižuje výběr tolik potřebných daní a roztáčení finančního kolotoče Držím palce, a přeji co nejvíce seriozních inzerentů i zájemců...

trpaslycek 72 před 8 roky

to Martin Rada - mluvíte mi z duše

Sluníčko 53 před 8 roky

Pan Martin má pravdu. Vždy záleží na úhlu pohledu. Pokud jsem na tom dobře, může se mi zdát daná věc jako nepotřebná maličkost. Ale to neznamená že ta maličkost nemůže někomu jinému pomoci či udělat radost. A není to "jen" udělat radost, protože i jeden úsměv na tváři pak dokáže zpříjemnit celý den.
Nesuď, když nechces být souzen.

Marcela Molnárová 8 před 8 roky

Tomáš 421 před 7 roky

Pokud tu nebude figurovat toaletní papír, tak to je v poho…

Akela 587 před 7 roky

I ten tu byl,ale nepoužitý

Tomáš 421 před 7 roky

…se mi honil hlavou spíš ten použitý…

Akela 587 před 7 roky

Pochopila jsem

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Určitě bych to tak neposuzoval ,někomu to zkrátka může pomoct , např. obchody s oblečením z druhé ruky také nikomu nevadí v nich se musí za věci zaplatit tento web má mnohem více ne jen ,že je to zadarmo ,ale šetří se tím planeta věc která se nevyrobí nepřispěje k znečištění prostředí ,za další nekončí hromady věcí na smetištích a sběrných dvorech ,to šetří kapsu všem ,protože odpad platí každý .

Maqi89 135 před 7 roky

Tady platí heslo "Pro jednoho odpad, pro druhého poklad."

Tomáš 421 před 7 roky

Hraboším ve starých hospodářských věcech na chalupě, které zužitkovávám na dekorace apod. a už mi to ušetřil tolika peněz, že bych to ani nespočítal. Mám zkrátka hrabošení rád, jsem s ním velký kamarád.

Michaela Behulova 2 před 7 roky

Já miluju ze starého (nepotřebného) dělat "nové", užitečné a pěkné. Tvoření je pro mě úžasná věc a zárověň výzva dát věcem šanci na další "život"

Tomáš 421 před 7 roky

ad Michaela Behulova: V chalupě mám kachlový sporák, který všichni odepisovali a měl být zbourán. Po opravě a renovaci (výměna - topný štít, tály, trouba) už má za sebou dvě zimy jakožto hlavní zdroj tepla a topí i do vedlejší místnosti přes kobku. (O úžasné estetické stránce, kdy je přes prosklená dvířka vidět živý oheň nemluvě.) Tož ať sa daří!

Martina 131 před 7 roky

Přesně tak.Každá věc má svůj příběh. Skrývá v sobě kouzlo časů, které nám může připomínat naše mládí nebo vzpomínky na někoho, kdo se jich mohl dotýkat. Jsou prostě krásné a vytvořené lidskýma rukama s takovou dokonalostí, že je můžeme obdivovat i po mnoho let.
Což se o některých dnešních výrobcích moct říct nedá...

Lucie 28 před 7 roky

vilda1 34 před 7 roky

Jaký příběh mají asi ta tanga ?

Eva 165 před 7 roky

vilda1