Mizí mi položky k darování

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Kreslena Mnohobobulatá (autor tématu) 0 před 8 roky

Dobrý den, už asi 3 dny za sebou zkoušim inzerovat své věci. Na celém seznamu je vidím a pak asi po hodině (ani ne) zmizí a s nimi zmizí vše: body za inzerci, inzerované zboží a prostě vše, co by naznačovalo, že jsem to tu kdy zveřejnila. Nevím co s tím. Stalo se to už někomu? Můžete mi prosím poradit?

Eva* 171 před 8 roky

Dobrý den, inzeráty jsem asi ani nezaznamenala, ale nemohla být chyba ve špatné kategorii? Nebo neuvedla jste např. za čokoládu a pod.? Pokud bylo vše podle pravidel, tak pak buď se obrátit na adminy, zda Vám někdo úmyslně inzerátům nedává Pozor- stačí od dvou uživatelů a pak se inzerát sám automaticky smaže.

lionel 7 před 8 roky

Medzi konkrétne vážny a úprimný pôžička ponuka
Ja som človek a mám nezanedbateľné množstvo kapitálu pomôcť niekoľko ľudí. Ponúkam pôžičku 7000 €2.000.000 € komukoľvek schopní zaplatiť s úrokovou sadzbou 3%. Preto, ak potrebujete úver sa dostať zo slepej uličky, alebo ich rôznych potrieb, prosím, pošlite mi vaše žiadosť contactât ma 48 hodín maximálne. E-mail: faustazperrin@gmail.com

Dominika M 3 před 7 roky

Jako taky mi zmizely inzeráty, a to že napíšu za Kinder vajíčko, mi nepříjde vůbec nefér,neřeknu za flašku,nebo cigarety,nebo něco čím přilepším snad sobě...Čím si asi tak přilepším nebo vydélám,to jako že bych je pak šla prodávat o 5 kč dráž?Měla jsem to u věcí, které prostě vím,že bych je mohla i prodat, ale takhle je to radost za radost..Já synovi udělám radost kinderkem,a ten člověk má něco,na co prostě nemá si koupit a má radost za to, že to může mít za odvoz.Já třeba nemám na to kupovat synovi kinderka..Tak prostě v tom vidím to dobré a žádný kšeft..Vždyť je to banalita..A to kinderko není třeba za tu věc,ta je za odvoz, ale kolikrát kolem toho člověk ztratí víc času, než je zdrávo, a to blbé kinderko pro to dítě, které z něj má radost přece nemůže být bráno jako porušení pravidel, vždyť darovat za odvoz nemá být pro chamtivce a podvodníky, kterých tady asi bude většina, ale pro lidi, kteří jsou v nouzi a vzájemně si pomůžou,něco co pochopí asi opravdu jen lidi, kteří vědí jaký to je , to jsou většinou Ti, co jsou poctiví a mají dobré srdce, ne hamouni, kteří slyší že je něco zadarmo a sledují každou chvíli co by se dalo ulovit, aby to měli první a nenapadne je, že jsou lidi, kteří by to opravdu potřebovali a to jsou Bohužel většinou Ti, kteří to Kinderko koupí sami od sebe i když sami pořádně nic nemají, bez toho aniž by je o to někdo žádal,nebo jim vnuknul tento nápad, protože jsou vděční a přijde jim to přirozené,ale hamoun který slyší, že je něco zadarmo a pak slyší že by někdo přenechal za Kinderko pro dítě za 16kč v akci, se ještě začne rozčilovat kvůli toho, že jak si to může vůbec někdo dovolit..Noo joo No..Pravá Česká Natura Se Nezapře!!!

Eva* 171 před 7 roky

Dominiko, odpověděla jste si sama. Je to za odvoz, ne výměnou. Ano, pokud si to člověk může dovolit, vždy něco donese. Pokud ne, cítí se znevýhodněný a o věc radši neprojeví zájem. Z toho důvodu se za darované věci nesmí nic požadovat.

Akela 588 před 7 roky

Přesně tak, pokud by si tu kde kdo za věci žádal odměnu ztratily by tyto stránky smysl

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

No a když třeba u inzerátu, kde něco sháním uvedu, že jsem ochoten donést s sebou nějaký ten mls, to je také proti pravidlům?

Eva* 171 před 7 roky

Psát to asi také není vhodné, tím upřednostňujete sebe před ostatními, kteří stejnou věc také potřebují a nic za dar dát nemohou. Pokud něco dotyčnému donesete, pak je to jen Vaše rozhodnutí.