Prémiový účet

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Tomáš (autor tématu) 421 před 8 roky

Můj názor:
Pokud jsme na portálu, který se zabývá darováním a nikoli prodejem, pak buďme dobrovolní všichni, nechtějme peníze ani za vylepšené funkce a dejme je zadarmo.

Akela 588 před 8 roky

Také si to říkám

Sluníčko 53 před 8 roky

Tomáš (autor tématu) 421 před 8 roky

Přijde mi to totiž jako poněkud protichůdné původní myšlence zakladatele, kterému bylo líto vyhodit starou věc a proto tento portál založil.

Proč to děláme?
Věříme, že za roky života nahromadíme doma, ve sklepě či garáži množství věcí, které pro nás časem přestanou mít užitek, ztratí smysl či je máme již jen z nostalgie. Pojďme společně dát těmto věcem nový život!
http://vsezaodvoz.cz/o-nas

Eva* 171 před 8 roky

Marty 44 před 8 roky

Taky stojím za názorem, že prémium účety by zde byly akorát ke škodě, když už nové funkce tak pro všechny. Má to být portál na vzájemné darování věcí tak ať to tak taky zůstane ne

Akela 588 před 8 roky

Tomáš (autor tématu) 421 před 8 roky

Tož - co Vy na to, páni administrátoři?

Dana Dostálová 40 před 8 roky

Úplně stejné jako kolegové z Nevyhazujto, tam si rovnou řekli, myslím že o 60tis. na vylepšení webu a nové funkce, ale nevybrali to všechno. Když už lepší, tak pro všechny.

Veronika Ava 24 před 8 roky

Nejsem si jista, že bannerové reklamy (aspol), které jsou zde umístěné, pokryjí náklady na správu stránek, vývoj, zlepšování... Placený prémiový účet je jistá možnost, jak tuto práci alespoň částečně uhradit. I dobrovolnická činnost má své meze. No hate...

Tomáš (autor tématu) 421 před 8 roky

Ad: Veronika Ava
To je pravda. Všechno má své meze. I moje dobrovolnost. Já pro svá darování nebo získání věci nepotřebuji žádná placená zvýhodnění. To už mohu jít přímo do obchodu a koupit nové. A aby se mé inzeráty zobrazovaly jen VIP překupníkům? Tož - za tu úžasnú možnost děkuji pěkně. Když někomu vadí, že mu lidé nechtějí dát peníze za jeho nevyžádané "dobrodiní", klidně ať webovky zruší. Pokud tu bude jakékoli placené VIP, ruším registraci i příspěvky a raději budu jezdit na sběrný dvůr.
Já jsem kdysi dělal několik dobrovolných webů (které už dnes dávno nežijí), nijak mi nevydělávaly a stály mne jen můj osobní čas. Věříte, že mi to ani šlachy netrhalo a dodnes netrhá?

Ema Hrda 43 před 8 roky

Myslím že je to prima nápad velmi ráda tvůrcům přispějeme klidně i vyšší částkou pokud to bude k dobru stránek

Admin Petr 247 před 8 roky

Moc všem díky za názory . Určitě našim cílem není slepě tlačit placené funkce, proto také jakémukoliv rozhodnutí předchází dotazník k prozkoumání názorů celé komunity. Zatím je to pestré, vše ještě budeme vyhodnocovat a zcela jistě i hledat jiné cesty, jak náklady na další rozvoj pokrýt. Takže určitě není důvod k žádným obavám, naopak výsledky průzkumu zatím jasně naznačují, že mnozí rádi chod webu podpoří, ale preferují zachovat rovné podmínky. Je vidět, že máte na pravém místě a za to vám patří dík Nápady na další možnosti udržitelného rozvoje jsou vítány zde či na mail ahoj@vsezaodvoz.cz a my budem dál přemýšlet

Tomáš (autor tématu) 421 před 8 roky

A jak zaručíte, že VIP nebudou zneužívat překupníci, kteří získají zadarmo a obratem ruky prodají za tisíce...?

Já jsem se vyjádřil v oblasti dobrovolnosti a její hranicích. Určitě bych na takový projekt hledal jiné způsoby financování.